Górska Ormianka od Polbarta

manio:)

Re: Górska Ormianka od Polbarta

Postautor: manio:) » 19 paź 2017, 18:50

MARBERT pisze:Temat jak najbardziej jest na miejscu. Przypominam że Armenia ma o 2 tyś lat bogatszą historię i o prawie 1 tyś lat chrześcijaństwa przed nami.

I Noe ratował w Armenii pszczoły przed potopem. Niestety razem w warrozą :(

MARBERT

Postautor: MARBERT » 19 paź 2017, 18:57

manio:) pisze:
MARBERT pisze:Temat jak najbardziej jest na miejscu. Przypominam że Armenia ma o 2 tyś lat bogatszą historię i o prawie 1 tyś lat chrześcijaństwa przed nami.

I Noe ratował w Armenii pszczoły przed potopem. Niestety razem w warrozą :(

Widzisz,tego cholerstwa na Arce bym się nie spodziewał. Straciłem czujność ......

marcinbzyk

Postautor: marcinbzyk » 20 paź 2017, 08:12

https://www.google.pl/amp/s/wiaraprzyro ... iecie/amp/
Dna nie kłamie tylko nikt o tym nie pisze gdyby to byli żydzi albo germanie to cały świat by o tym wiedział
Tych publikacji jest więcej.

Franciszek

Postautor: Franciszek » 20 paź 2017, 09:49

marcinbzyk pisze:https://www.google.pl/amp/s/wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/06/01/jestesmy-jedna-z-najstarszych-cywilizacji-na-swiecie/amp/
Dna nie kłamie tylko nikt o tym nie pisze gdyby to byli żydzi albo germanie to cały świat by o tym wiedział
Tych publikacji jest więcej.

Aha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaa ...............!!!
Aleś sobie lekturę 'naukową' wynalazł!!!!!!:))))))))))))))))))

"Tu jest Polska", "Polska jest dla Polaków", "Polak potrafi", no i jeszcze trzeba dodać, że są dwa sorty Polaków, to o którym ten autor pisze? Wnioskuję z tonu tej tfurczości, że raczej o tym 'pierwszym sorcie', lepszym. On taki zdolny, że nawet gdyby baranowi pod ogon dmuchnął, to pewnie by mu rogi się wyprostowały - ja w to wierzę, na pewno też potrafi.
Nie napisał jeszcze, że wtedy rosły w Polsce konopie i on ciut jakby za mocno się najarał, jak wódz indiański przed wyprawą.
A może, skoro tak zna Wikingów i tyle o nich wie, to nawarzył sobie piwa z czerwonymi muchomorami, bo to także mocno halucynogenne i oni zawsze pili ten trunek przed wyruszeniem do walki.
Jakoś zapomniał też napisać, że Polacy byli pierwszymi ludzikami na Księżycu, ot jaka swołocz!
Jeśli to tylko jakiś zgryw i pospolite jaja, to odpuszczam.:)))

A tak na marginesie, to sam był może w British Museum w Londynie, czy nie? Bo jak nie, to radzę tam się wybrać i poszukać dobrego przewodnika, dobrze słuchać jego objasnień, wnikliwie oglądać eksponaty i zwracać na wszystko uwagę. Efekt po wycieczce zbliżony do badań DNA. Są jeszcze inne podobne muzea, ale na pierwszy ogień proponuję to w Londynie - blisko.

Ale się uśmiałem.:)))
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu”
„Głupio robi ten, kto nie czytuje gazet, ale jeszcze głupiej ten, kto wierzy we wszystko, co w nich wyczyta” (August von Schlözer, niemiecki historyk i publicysta, 1735-1809)

Wpisz do wujka Google: płociczno.com

marcinbzyk

Postautor: marcinbzyk » 20 paź 2017, 12:13

Panie Franciszku ja jestem prosty chłop ze wsi z dziada pradziada... Nie szukam jakiś teorii spiskowych tylko proszę na chłopski rozum zastanowić się dlaczego żydzi wydają miliony na badania a potem cicho sza nic nie znaleziono...

MARBERT

Postautor: MARBERT » 20 paź 2017, 16:02

marcin
mamy pewną komisję, wydajemy miliony i cicho sza, nic nie znaleziono.......

M.Kowalski

Postautor: M.Kowalski » 20 paź 2017, 16:08

Jak to nic ?

A pamięta kolega schozofrenie bezobjawowa w zsrr?
Otwórz głównym objawem był brak jakichkolwiek objawów.

tikcop1

Postautor: tikcop1 » 20 paź 2017, 16:33

Mniejszość rządzi większością niestety w takiej rodzinie surykatek oczywiście miałem ma myśli.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 20 paź 2017, 17:54

To problem wyborców. Nie chciało się do urny wybrać? Trudno.

Bardziej mnie śmieszy że w mym małym grajdołku większość SLD jest dziś w Pi ...
Zabawne,nie?
Ciekawe gdzie się następnie zapiszą?

Franciszek

Postautor: Franciszek » 20 paź 2017, 21:08

marcinbzyk pisze:Panie Franciszku ja jestem prosty chłop ze wsi z dziada pradziada... Nie szukam jakiś teorii spiskowych tylko proszę na chłopski rozum zastanowić się dlaczego żydzi wydają miliony na badania a potem cicho sza nic nie znaleziono...

A co mnie mogą obchodzić Żydzi? Ja mam do nich ogromny szacunek - tak, jak do każdej innej nacji.
Podobnie jak ze sloganem "nie kupuj, bo to chińskie. Kupuj polskie", a ja niejednokrotnie wolę właśnie chińskie lub inne, niekoniecznie polskie.
Takie sentymenty są zwodnicze, to taka dziwna narodowa hipokryzja. A naprawdę, to jeden drugiego w łyżce wody by utopił. Tego nie da się nijak pojąć. Zawsze niezadowoleni, zawsze.

Natomiast co do Ormianki od Polbarta, to nie znam jej wcale, abym miał się wypowiadać. Polbarta znam od wielu, wielu lat i wiem, że w hodowlę pszczół i pszczelarstwo w ogóle wkłada serce, bo to także Pasjonat.
Miałem od Niego różne inne matki, mogę więc coś o tym powiedzieć.
Poza tym ma kontakty w całym świecie, ale nie musi się tym chwalić; ja też nie mogę o tym więcej napisać, bo nie mam na to zgody.
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu”
„Głupio robi ten, kto nie czytuje gazet, ale jeszcze głupiej ten, kto wierzy we wszystko, co w nich wyczyta” (August von Schlözer, niemiecki historyk i publicysta, 1735-1809)

Wpisz do wujka Google: płociczno.com

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 20 paź 2017, 22:40

MARBERT pisze:Choć jestem lewicowcem.
To uważam że przeginasz!!!!!!!!!

Marbercie, dlaczego się tak oburzasz?.

Dziwne to, na bluźnierstwo najgwałtowniej zareagował lewak. Lewak, czyli ten który popiera aborcję, eutanazję, pierdolenie się każdego z każdym, i ten który uważa, że kułakom trzeba zabrać, i rozdać wszystkim po równo.

Argentyńskie feministki atakują modlących się katolików
https://youtu.be/MWYksy5jXJo

M.Kowalski

Postautor: M.Kowalski » 20 paź 2017, 22:58

To lewak popiera to wszystko ?
Rany...
To ja będę normalnym komunista.

Postautor: manio:) » 20 paź 2017, 23:05

Ja to się tylko chyba na feministkę nadaję :) Jakoś też nie bardzo lubię takich rozmodlonych na pokaz. Strasznie dużo teraz takich świętoszków w TVkura. Już im gotują smołę w piekle :))))
Fajny pomysł na miesięcznice , tylko u nas klimat za ostry. Ale latem ? Szkoda że nie mam cycków to bym nimi podemonstrował :))))))

Boleslav

Postautor: Boleslav » 21 paź 2017, 08:06

No to ide dzić wrzucić głos do urny takim politykom, ktorzy lezą Merkel do tyłku. Wtedy będziecie zmuszeni przyjąć tysiące muzułmanów, żebyście nareszcie poznali rozdziały między chrześcijanami a nimi.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 21 paź 2017, 15:43

manio:) pisze:Jakoś też nie bardzo lubię takich rozmodlonych na pokaz.

Ja też nie. Jakbym takiej jednej piździe z drugą zasadził kopa, to by się jej odechciało z gołą cipą po wsi latać.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 21 paź 2017, 16:40

Ja bym kopa nikomu nie .........
Skrajność rodzi skrajność.
Tak w polityce jak w domu jak też w małych społecznościach. Nie lubię jak ktoś chciałby mi do sypialni zaglądać , ja nikomu nie zaglądam. Psychopaci taż się uśmiechają. I mają często różne uniformy dla kamuflażu.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 21 paź 2017, 16:43

Boleslav pisze:No to ide dzić wrzucić głos do urny takim politykom, ktorzy lezą Merkel do tyłku. Wtedy będziecie zmuszeni przyjąć tysiące muzułmanów, żebyście nareszcie poznali rozdziały między chrześcijanami a nimi.

Boleslavie
Czyż Byś oddał głos na "Czeskiego Trumpa " ? Ja pierdzielę to nie grzech to wstyd. ( soryy nie obraź się).

Postautor: manio:) » 21 paź 2017, 17:16

endriu11111111 pisze:
manio:) pisze:Jakoś też nie bardzo lubię takich rozmodlonych na pokaz.

Ja też nie. Jakbym takiej jednej piździe z drugą zasadził kopa, to by się jej odechciało z gołą cipą po wsi latać.

A czym ci kobity się naraziły ? Gorąco to się rozebrały, sorry taki mają klimat . Te pedały modlą się jeden do drugiego , i patrzą czy wszyscy widzą jacy ono święci . Tych pogoń kopami .

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 21 paź 2017, 18:25

manio:) pisze:A czym ci kobity się naraziły ? Gorąco to się rozebrały, sorry taki mają klimat . Te pedały modlą się jeden do drugiego , i patrzą czy wszyscy widzą jacy ono święci . Tych pogoń kopami .

Ja to tego wszystkiego nie rozumiem Manio, a lubie porządek. Jak cipy chcą łazić z gołymi dupami to do burdelu, a nie trząść cyckami przed kościołem.

U nas na szczęście na razie daleko do takich zachowań, i w przeciwieństwie do Argentyny wydaje mi się, że tego typu akcje pod kościołami mogłyby się kończyć tak, jak u Putina.

Pussy Riot attacked with whips by police at Sochi
https://youtu.be/ivT-I-yxtdY
Ostatnio zmieniony 21 paź 2017, 18:44 przez endriu11111111, łącznie zmieniany 1 raz.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 21 paź 2017, 18:41

endriu1111111
Chyba masz jakiś problem, którego nie rozumiesz.

Wróć do „Rasy i linie”