matki bcf od Państwa Chachula

tikcop1

Re: matki bcf od Państwa Chachula

Postautor: tikcop1 » 25 lip 2017, 21:50

Pod wyżej wskazanym linkiem znalazłem odnośnik do wykorzystania starych plastrów TF (treatment free) w utrzymywaniu pszczół, od razu nasunęła mi się analogia do zepsutej żywności, wątku nie ciagne dalej bo i po co, tam chyba co każdy wątek jest TF, osobiście w cuda na kiju co do warozy nie wierzę choć jako wierzący zakładam, że czasem się zdarzają, nawet osobiście dwa razy uniknąłem conajmniej poważnego uszkodzenia siebie i mienia czego nie mogę wytłumaczyć niczym innym poza nadzwyczajnym zbiegiem okoliczności czyli cudem

MARBERT

Postautor: MARBERT » 26 lip 2017, 15:44

wonsik pisze:No tak:):) W Bieszczadach to dopiero się przejedziesz na tych świeżo zakupionych buchwastach ,ale zaraz zaraz jeszcze nie wsadziłes pszczół na komórkę 4,7? .Do dzieła ,węzę już produkują i pamiętaj jesteś w tym 95 % zakresie. Harnaś was zje tej jesieni i zimy chyba ,ze odpuścił temat bo go cos nie widać? Bo gdyby mógł to by was wytrzaskał po tych głowach.

Buckfasty mam w Bieszczadach od 2008 roku. Miałem różne od wielu hodowców z Polski, Niemiec , Austrii ,Luksenburga bezpośrednio. W mych warunkach najlepiej sprawdzają się od P.Chachuły. Może jest to powodowane podobnym klimatem. Choć z Bawrii to ostrzejszy klimat. Nie wiem. Mi te pasują. Jak nie ma miodu jak w tym roku to nikt w okolicy miodu nie ma. Jak jest to wiem że dobrze wybrałem. Mój znajomy ma od Pana Słowika i też od lat z nich nie rezygnuje, więc w amatorskiej pasiece się sprawdzają.

Komórkę 4.9 mam już kilka lat, pierwszą kupiłem w Szwecji za duże pieniądze. Następnie od starszego Pana w Stargardzie pod Gdańskiem. Teraz mam też. Uważam że coś w tym jest. Zwłaszcza smak miodów. Jako amator mający mało czasu na ocenę, nie oceniam.

Łukasz
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz » 08 sie 2017, 16:40

Wiecie może po ile sprzedają un matki?
Jakieś ma ktoś matki od nich? Jak się mają?
https://pasiekastachelka.wordpress.com
Moja strona, ciągle w budowie ale zapraszam do odwiedzin.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 08 sie 2017, 19:23

Św.Pamięci Kolopik miał rację. Ręce opadają.

Młody człowieku, cena jest normalna,realna. Pewnie już teraz nie kupisz. Ale zadzwoń pogadaj.

Masz na myśli u siebie gospodarkę jaką Państwo Chachuła proponują? Ule ,itp. Jak nie. Abyś nie negował pomyśl.

Łukasz
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz » 08 sie 2017, 21:00

Nie wiem o co Ci chodzi?
Pytam tylko o cenę unasienionych matek, a przede wszystkim opinie po sezonie osób które je mają w pasiece. Aż tak wiele wymagam?
https://pasiekastachelka.wordpress.com
Moja strona, ciągle w budowie ale zapraszam do odwiedzin.

Huberto

Postautor: Huberto » 08 sie 2017, 21:31

Nigdy nie kupowałem matek unasiennionych od nich ale wiem że liczą sobie po 80 zł za sztuke. Termin realizacji to koniec lipca sierpień więc jeszcze powinny być dostępne.

PawelKS3

Postautor: PawelKS3 » 08 sie 2017, 21:33

Łukasz pisze:Nie wiem o co Ci chodzi?
Pytam tylko o cenę unasienionych matek, a przede wszystkim opinie po sezonie osób które je mają w pasiece. Aż tak wiele wymagam?

Nie martw się, chyba nikt nie potrafi tego zrozumieć ale może kolega Marabet nas oświeci ;)

Wróć do „Rasy i linie”