Co robić jak trują nasze pszczoły?

Prawnik
Pasieka Krosno Odrzańskie

Co robić jak trują nasze pszczoły?

Postautor: Pasieka Krosno Odrzańskie » 21 cze 2016, 15:35

Mogę powiedzieć, że niezły filmik instruktażowy. Polecam.

Awatar użytkownika
ruskiwentylator

Re: Co robić jak trują nasze pszczoły?

Postautor: ruskiwentylator » 10 lip 2016, 19:19

Ten bełkot to ma być instruktaż ? Oglądasz albo czytasz czasami to co polecasz czy walisz jak leci ? Nieważne co - byle dużo !

Instrukcją w temacie zatrucia pszczół jest na przykład to:

http://zwiazek-pszczelarski.pl/wp-content/uploads/2015/04/PszczelarzPolski2015.nr04.s16-18-Instrukcja-postepowania-przy-pobieraniu-probek-...-przy-podejrzeniu-o-ostre-zatrucie-pszczol-srodkami-ochrony-roslin-wgladowka-150dpi.pdf

albo to:

http://zwiazek-pszczelarski.pl/postepowanie-w-przypadku-zatrucia-pszczol/

Pasieka Krosno Odrzańskie

Re: Co robić jak trują nasze pszczoły?

Postautor: Pasieka Krosno Odrzańskie » 10 lip 2016, 22:32

Nie, mylisz sie kolego. To co podesłałeś to jest już dawno nie aktualne! Jeżeli natomiast chodzi o film, to pokazuje on jak może być (jak było) i na co trzeba zwrócić uwagę. Myślę, że nie zrozumiałeś całego filmu lub nie obejrzałeś do końca ..., lub jeszcze coś innego czego nie jestem w stanie sobie wyobrazić.
Jak chcesz najaktualniejsze wiadomości na temat postępowania krok po kroku, to polecam ci na tę chwilę, artykuł "Kto truje nasze pszczoły" Dariusza Karwana. PSZCZELARSTWO 07.2016 Tam przeczytasz "najbardziej dzisiejsze" rady dotyczące prawidłowego postępowania wynikające z doświadczeń pszczelarzy do dnia dzisiejszego. To ze stron PZP już nie "zadziała" P.S. to odnośnie pobierania próbek jest niezmienne jak narazie.

Wróć do „Pszczelarstwo w świetle prawa”