Akacja 2018

Apiholik

Re: Akacja 2018

Postautor: Apiholik » 23 maja 2018, 21:55

manio:) pisze:
Apiholik pisze:Manio Przyjacielu :) . Nie możesz liczyć na miejscowe akacje, to możesz jeszcze liczyć na kolegów z forum.
Prześlij mi na pw adres do przesyłki.
Miód akacjowy jest baaaardzo smacny:)
Pozdrawiam
Andrzej.

Jesteś Prawdziwym Przyjacielem , ale wybacz, to nie to samo co odwirować miód z własnoręcznie posadzonych akacji :0) , więc nie będę Ci zawracał głowy. Dziś jeździłem do Ostrołęki i na trasie od Łomży dziesiątki wielkich akacji białych od kwiatów. Prawie nie widać liści - tego u mnie nigdy nie widziałem w takiej intensywności - bialuteńkie akacje , z daleka jakby drzewa obsypane śniegiem. Wyjątkowy rok nawet pod tym względem. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się ,że pszczoły wcale nie przyniosły miodu rzepakowego , choć był bardzo blisko. zawsze narzekałem na jego niechciany urodzaj , a tym razem będzie tylko wielokwiat. Choć mam tez klienta, który pyta o "kapuściany miód" , bo kapustą mu pachnie właśnie rzepakowy i jest to jego ulubiony .
Jeszcze raz dziękuje za sympatyczną propozycję :))) , ale moje akacje jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa, a właśnie pada wyczekiwany deszczyk. Choć wczoraj skosiłem siano i niekoniecznie potrzebny mi akurat teraz :( . Samo życie .

pozdrawiam
manio

No trudno,muszą mnie zadowolić dobre chęci ino.:)
Pozdrawiam.

Wróć do „Pożytki”