Nowy blog pszczelarski:):):):)

kaszpir

Nowy blog pszczelarski:):):):)

Postautor: kaszpir » 31 paź 2016, 14:38

http://miszczepszczelarskie.blogspot.com/
Przypadkiem znalazłem w necie na innym forum.

melka

Re: Nowy blog pszczelarski:):):):)

Postautor: melka » 31 paź 2016, 20:00

czy to nie dzieło giliana którego od dłuższego czasu nie widać na tym forum. Czekam od wczesnej wiosny na relację filmową jak wyglądały rodziny po pichtowaniu.

kaszpir

Postautor: kaszpir » 31 paź 2016, 23:09

Opisy miszczów położyły mnie na łopatki .Zdolny chłopak .

wtrepiak

Postautor: wtrepiak » 31 paź 2016, 23:34

Chyba był ma chaju.
Złamas.

polbart
Kontaktowanie:

Postautor: polbart » 31 paź 2016, 23:38

Wszystko na tym blogu jest jedną wielką niedorzecznością, włącznie z tym, że mój Tata nie żyje.

manio:)

Postautor: manio:) » 01 lis 2016, 16:38

polbart pisze:Wszystko na tym blogu jest jedną wielką niedorzecznością, włącznie z tym, że mój Tata nie żyje.

Sam wiesz ,że najwięcej na świecie jest zwykłych durni i zawistników, a my Polacy szczególnie jesteśmy z tego znani. Potraktuj to jako wróżbę długiego życia Taty, uściśnij go serdecznie od kolegów pszczelarzy i życz mu zdrowia , radości i nieustające 100 lat !!!!
pozdrawiam
manio

Apiholik

Postautor: Apiholik » 01 lis 2016, 18:22

Rejestracja na forum 27,10,2016 r . Na start , w pierwszym poście przyje.....ł się do Polbarta . Już tylko po tym można się było domyślać że to czubek . Drugi post , to ten temat . Już wtedy mnie upewnił , że to nie jest człowiek dobrej woli .
Jedno pytanie .
Na co czekają moderatorzy? ??????????????.

kaszpir

Postautor: kaszpir » 01 lis 2016, 20:18

Chyba jesteś na liście miszczów :):):):)

wtrepiak

Postautor: wtrepiak » 02 lis 2016, 10:16

Dalszego ciągu nie,,,, BUDIET.....zostaniesz .....odstrzelony panie,,,

kaszpir

Postautor: kaszpir » 02 lis 2016, 11:10

Blog z tego co widzę jest edytowany i na bieżąco korygowany .Przedstawiłem link z dobrej woli , dla wiedzy żeby koledzy wiedzieli ,że coś takiego powstało,a strzelić to sobie możesz baranka o ścianę. Blog tyczy się głównie kilku osób to już od admina tego forum zależy czy temat zostanie usunięty.

Awatar użytkownika
Marcinek

Postautor: Marcinek » 02 lis 2016, 15:18

A ni się to podoba. :)
Szkoda, ze troszkę z tego blogu poznikało.

wtrepiak

Postautor: wtrepiak » 02 lis 2016, 15:30

kaszpir!!!!..... A czy to ty pisałeś !!!!!!!! ,,,,ciąg dalszy nastąpi .......Czy to ciebie się dotyczyło ..

wtrepiak

Postautor: wtrepiak » 02 lis 2016, 15:43

Wywalił post i zablokował .....brak możliwości pisania opinii...

kaszpir

Postautor: kaszpir » 02 lis 2016, 16:24

wtrepriak
Masz jakieś wątpliwości czy sugestie dotyczące bloga lub czujesz się pominięty ,że twoja osoba nie została ujęta w opisie miszczów to sobie napisz do autora bloga . Podał adres gmail .

wtrepiak

Postautor: wtrepiak » 02 lis 2016, 16:59

Szkłem się tyłka nie podciera , pszczołom też ...tylko się leczy lekami a nie wynalazkami .....
Miałeś niepowodzenie w pasiece , i szukasz teraz winnych , i co próbujesz udowodnić !!!!!! że jesteś niedorajdą .

tikcop1

Postautor: tikcop1 » 04 lis 2016, 02:29

manio:) pisze:
polbart pisze:Wszystko na tym blogu jest jedną wielką niedorzecznością, włącznie z tym, że mój Tata nie żyje.

Sam wiesz ,że najwięcej na świecie jest zwykłych durni i zawistników, a my Polacy szczególnie jesteśmy z tego znani. Potraktuj to jako wróżbę długiego życia Taty, uściśnij go serdecznie od kolegów pszczelarzy i życz mu zdrowia , radości i nieustające 100 lat !!!!
pozdrawiam
manio
jacy my Polacy? Nie uogólniasz aby za nadto? Polacy zawsze mają pod górkę i przypisuje im się czyny domniemane a niepopełnione

Postautor: manio:) » 04 lis 2016, 06:56

tikcop1 pisze: jacy my Polacy? Nie uogólniasz aby za nadto? Polacy zawsze mają pod górkę i przypisuje im się czyny domniemane a niepopełnione

we Francji funkcjonuje w języku potocznym nie tyko "pijany jak Polak" , ale i pojęcie "polskiego piekła" - gdzie diabłów nie ma , bo co się który wychyli z kotła , to go rodacy ściągną na dół. Pojęcia powstały przed wiekami z obserwacji naszych emigrantów zaborowych. Nie mamy pod górę bardziej niż inni.

Awatar użytkownika
flamenco108
Kontaktowanie:

Postautor: flamenco108 » 04 lis 2016, 16:44

manio:) pisze:
tikcop1 pisze: jacy my Polacy? Nie uogólniasz aby za nadto? Polacy zawsze mają pod górkę i przypisuje im się czyny domniemane a niepopełnione

we Francji funkcjonuje w języku potocznym nie tyko "pijany jak Polak" , ale i pojęcie "polskiego piekła" - gdzie diabłów nie ma , bo co się który wychyli z kotła , to go rodacy ściągną na dół. Pojęcia powstały przed wiekami z obserwacji naszych emigrantów zaborowych. Nie mamy pod górę bardziej niż inni.

Na razie jeden diabeł próbuje ściągnąć wielu. Coś się ten model nie zgadza ;)

Apiholik

Postautor: Apiholik » 04 lis 2016, 21:32

Ja to uważam że w ogule w tym temacie nie powinniśmy pisać i nie robić dalszej przykrości POLBARTOWI ale zwłaszcza POLBARTOWI SENIOROWI . No chyba że po to aby wyrazić swój protest w dowód totalnej dezaprobaty ,na taką podłości . Co pan na to ? panie kaszpir -kaszpirowski - uzdrowicielu . Jest pan przecież właścicielem tematu . Może pan by się do mnie dołączył i byśmy wspólnie powiedzieli właścicielowi bloga aby się odpierdolił od pszczół i od pszczelarzy . Od pszczół dlatego że nie potrafi o nie zadbać , a od pszczelarzy to przecież wiadomo z jakiego powodu .
Odcieli byśmy wspólnie temu smoku gowe aby niczym zombi już nie wyłaził jak z pod ziemi , co rusz pod nowym pseudonimem . Co pon na to ???????? .

Co zaś do naszych przywar narodowościowych to myślę że w każdym narodzie rodzi się pewna grupa ludzi z dominującym ORMO-wskim genem. Ze zwyrodniałą moralnością pokroju prof. Chazana czy świętobliwością obrońców krzyża, również .A powiedzeń jest mnóstwo i zawsze do każdej sytuacji można jakieś dopasować, tu pasowało by np. "Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego " albo " Ostatnia świnia która w swoje koryto sra " .
Ale ja chciałbym jeszcze w trochę innej sprawie .
Mam mały problem . A nie chcę tworzyć kolejnego idiotycznego tematu , dlatego może wykorzystam, już ten istniejący . O tuż, poszukuję brechy do gwoździ , dość dużej , coś na wzór tej której Giljan używał do rozbierania swoich uli piramid czy wieży , ch...j wie jak to nazwać . Kto oglądał Giljana filmy o pichtowaniu to może pamięta i wie o czym mówię . Proszę wszystkich o przesyłanie linków . Chodzi o to żeby wybór był jak największy . Poszukuję takiej brechy tak na wszelki wypadek .
Pozdrawiam
Apiholik

Postautor: manio:) » 04 lis 2016, 21:45

najmniej chodziło mi o ORMOwską naturę człowieka, tu akurat uważamy że jak ktoś donosi to swołocz. W kulturze anglosaskiej donos władzy na łamanie prawa nie jest niczym nagannym , to powszechna norma.Zostaw dzieci bez opieki czy zaniedbaj trawanik , a nawet zaprzyjaźnieni sąsiedzi natychmiast to zgłoszą i nikt się temu nie zdziwi czy oburzy. To też nas od nich różni ,ale akurat nie o tym pisałem i nie marzę o takim "światłym społeczeństwie obywatelskim" . Francuzi odprowadzali grzecznie Żydów na komisariat policji i nikt im dziś nie zarzuca ,że kolaborowali lub byli antysemitami. Takie było prawo i oni przestrzegali jego nakazów bez rozterek natury moralnej czy religijnej bo to nawet nie przyszło im do głowy.
Choć masz rację ,że jakiś niedowartościowany frustrat nie zniósł sytuacji , że jest ignorowany zę swoimi "naturalnościowymi" poglądami i zaczął rzucać gównem na oślep. Jedynym środkiem jest ignorowanie tego blogu i tego wątku , przestanie go podniecać i sam przestanie. Na amnezji nie wzbudził zainteresowania. Nie warto dyskutować z idiotą, bo pokona ..... itd.

Wróć do „Ciekawostki”