Nowy blog pszczelarski:):):):)

wtrepiak

Re: Nowy blog pszczelarski:):):):)

Postautor: wtrepiak » 09 lis 2016, 12:25

I co dalej panie Mirek . Cisza .....co z tym bratankiem .

polbart
Kontaktowanie:

Postautor: polbart » 11 lis 2016, 00:03

Jaki tam bratanek ....
To już jest agonia.
Dziesięć lat mieszania w środowisku pszczelarskim na darmo. Pszczół nie ma, rozumu też.
Te koszmar (kaszpir przepraszam) tak ma.
Rzygać się chce.
Wiecie dlaczego nie było drugiej części filmu o pichtowaniu?
Kapnął się, że wiem kim jest naprawdę.
Zadzwonił i odwołał filmowanie ponieważ jak stwierdził - musiał by iść do ortodonty.
Mylił się, nie musiał by.

tikcop1

Postautor: tikcop1 » 13 lis 2016, 22:09

Apiholik pisze:Co zaś do naszych przywar narodowościowych to myślę że w każdym narodzie rodzi się pewna grupa ludzi z dominującym ORMO-wskim genem. Ze zwyrodniałą moralnością pokroju prof. Chazana czy świętobliwością obrońców krzyża, również
Apiholik

aha czyli jak się jest przeciw mordowaniu dzieci to się ma zwyrodniałą moralność?

Apiholik

Postautor: Apiholik » 13 lis 2016, 23:38

tikcop1 pisze:
Apiholik pisze:Co zaś do naszych przywar narodowościowych to myślę że w każdym narodzie rodzi się pewna grupa ludzi z dominującym ORMO-wskim genem. Ze zwyrodniałą moralnością pokroju prof. Chazana czy świętobliwością obrońców krzyża, również
Apiholik

aha czyli jak się jest przeciw mordowaniu dzieci to się ma zwyrodniałą moralność?

Skoro tak to zrozumiałeś?
To nie jest miejsce na dyskusje w tym temacie , ale .....
Gościowi jakoś nie przeszkadzało przez dziesiątki lat ...nie pytał. Nie przeszkadzało mu też brać za to dużą kasę . Aż nagle zdecydował, że będzie inaczej , ale tak jak on zechce . Nawet na przekór wszystkim zainteresowanym .
Ktoś taki napewno nie może być moim moralnym autorytetem .
I proszę Cię , nie chcę już dalej tego kontynuować
Pozdrawiam

Maras

Postautor: Maras » 14 lis 2016, 06:49

radze ignorować treść na tej. dziwię sie tylko ze są durnie którzy znajdą czas na tworzenie głupich nieprawdziwych treści, zamiast skupić się na prawdziwej robocie. Pozdrawiam

kaszpir

Postautor: kaszpir » 14 lis 2016, 23:54

Zima ,zima i po zimie .W lutym przymrozi kilka dni :):)::) Od 26 lutego wiosna:):):)
https://www.youtube.com/watch?v=sAm_BpWhmFI

Chyba dodam tego miszcza do bloga:):):) Zresztą ZSRR wysłało w tym roku 5 tyś. ton mieszanin do Polski (to w przyszłym roku 2 razy więcej jak nic :):):))

polbart
Kontaktowanie:

Postautor: polbart » 07 gru 2016, 00:50

Do Unii a nie do Polski ten miód wchodzi legalnie. Gdzie się rozpływa nie wiadomo.
Temat szczątkowy nie wart omawiania.

Tego miszcza dawaj na swój blog, masz moje poparcie, nie wolno w jakikolwiek sposób traktować dziatwy polewaniem kwasami ani polewaniem pestycydami a już polewać pszczół nawet wodą nie wolno.
Pszczoły Bóg stworzył aby fruwały a nie pływały.

Pozdrawiam,
polbart

Awatar użytkownika
Michał Nowak

Postautor: Michał Nowak » 07 gru 2016, 09:21

polbart pisze:Do Unii a nie do Polski ten miód wchodzi legalnie. Gdzie się rozpływa nie wiadomo.
Temat szczątkowy nie wart omawiania.

Tego miszcza dawaj na swój blog, masz moje poparcie, nie wolno w jakikolwiek sposób traktować dziatwy polewaniem kwasami ani polewaniem pestycydami a już polewać pszczół nawet wodą nie wolno.
Pszczoły Bóg stworzył aby fruwały a nie pływały.

Pozdrawiam,
polbart

Dobrze, że pszczoły tego nie wiedzą, bo po lotach w deszczu by sobie dołki kopać musiały ;)
Miśkowa Pasieka

Wróć do „Ciekawostki”