Ekolodzy w Polsce

Miejsce dla dyskusji o pszczelarstwie bez stosowania leków
MARBERT

Ekolodzy w Polsce

Postautor: MARBERT » 12 lut 2015, 20:42

Czy ekolodzy w Polsce są ekologami? Czy opłacanymi przez zachodnie lobby dla nas trolamii (Polski) nie mający z ekologią np. w Niemczech nic wspólnego ?

POZDRAWIAM

ZDZISŁAW

Re: Ekolodzy w Polsce

Postautor: ZDZISŁAW » 12 lut 2015, 21:00

Zawodowy ekolog to moze byc ciekawy pomysł na życie ale nie mozna wszystkich wkładac do jednej szuflady ,zdarzają sie i ekolodzy - ideowi .

MARBERT

Postautor: MARBERT » 13 lut 2015, 16:19

Zdzisławie ja to rozumiem ale z racji zawodu nie mogę się wypowiadać.

Chodzi mi bardziej o opinie normalnych zjadaczy chleba.Takich ze wsi, czy jeszcze coś widzą czy akceptują tylko to co szklany ekran przedstawia?

TadeuszB

Postautor: TadeuszB » 13 lut 2015, 16:23

Myślę że najpierw należało by ustalić czy uściślić słowo ekolog.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 13 lut 2015, 16:48

Słyszałeś o misiu w Olszanicy?

Jeśli Portugalka jest tu guru a w Portugalii misi nie ma od kilku pokoleń ludzkich to ......

Jak zaczną w kontenerach grzebać to....?

A poczytaj co Słowacy na to i porównaj." Unia Europejska nam wciskają kity" a Słowacy też unia i mają to w dupie. Albo nasi nie potrafią odczytać unijnych przepisów albo za kasę wprowadzają co im ktoś każe?

To tylko mały kamyczek i.......

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ka-Ja

Postautor: Ka-Ja » 14 lut 2015, 12:03

W starych krajach UE jak zabetonowali i zaasfaltowali wszystko co się dało to wprowadzili ekologię która utrudnia rozwój państw nowo przyjętych dzięki temu mają tanią siłę robocza, pomoc domową i parobków.Polscy ekolodzy to de..le którzy nie interesują się prawdziwą ekologią tylko patrzą na kasę. Dlaczego nie interesują ich dzikie wysypiska śmieci, drogi polne zasypane eternitem itd.

Wróć do „Bio pszczelarz”