Podwyżka cen na Allegro

Nowości i recenzje sprzętu pszczelarskiego
olo73
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2016, 14:31

Podwyżka cen na Allegro

Postautor: olo73 » 20 lis 2017, 18:55

www.apitec.pl
W związku z dużą podwyżką prowizji Allegro w kategorii "dom i ogród" do poziomu 10% ceny sprzedażny, zostaliśmy niestety zmuszeni do podniesienia cen na naszych aukcjach Allegro.
Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego www.apitec.pl, gdzie ceny są i pozostaną zdecydowanie niższe niż na aukcjach Allegro, a kupujący mają zawsze dostęp do wszystkich oferowanych promocji.
Jednocześnie informujemy, ze ceny na naszym sklepie internetowym www.apitec.pl w przypadku wielu produktów są teraz obniżone z uwagi na aktualnie trwającą na naszym sklepie zimową promocję.
Do tej pory prowizję Allegro w całości braliśmy na siebie, a ceny na naszym sklepie i aukcjach Allegro były na tym samym poziomie. Niestety 10% prowizji od sprzedażny jest dla nas, jak i z pewnością dla wielu innych sprzedających zbyt dużym kosztem i nie jesteśmy w stanie utrzymać w tej sytuacji cen na portalu Allegro na tym samym niskim poziomie co w naszym sklepie www.apitec.pl.
Dodatkowy narzut na aukcjach Allegro jest w całości przeznaczony na pokrycie zwiększonych kosztów obsługi prowizji od sprzedaży. Ze względu na regulamin Allegro nie możemy zamieszczać w naszych aukcjach allegro min. informacji o wysokości prowizji pobieranych przez operatora platformy allegro ani odsyłać do naszego sklepu www.apitec.pl gdzie te same produkty z naszych aukcji można nabyć w niższej cenie.
https://apitec.pl

Awatar użytkownika
endriu11111111
Posty: 673
Rejestracja: 09 lut 2015, 21:03
Lokalizacja: Slask/Zagłębie/Małopolska

Re: Podwyżka cen na Allegro

Postautor: endriu11111111 » 24 lis 2017, 15:48Wróć do „Wyposażenie pszczelarza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości