PROMOCJE!!!

Nowości i recenzje sprzętu pszczelarskiego
konjo

PROMOCJE!!!

Postautor: konjo » 03 sty 2015, 16:02

Witam
Wiem że niezbyt często udzielam się na forum, ale mój pomysł z mapą użytkowników wypalił, to i może ten będzie służył kolegom i koleżankom po fachu, mianowicie jak wiadomo fach pszczelarski to nie handel luksusowymi samochodami i czasem każdy grosz się liczy dlatego proszę o wpisy coś mniej więcej w tym stylu:
Kupiłem właśnie 6 poławiaczy pyłku od bzyki.com, kiedyś stały po 35 zł na stronie przed sylwestrem były na stronie po 30 a na allegro po 26,99 jeszcze aktualne
http://allegro.pl/polawiacz-pylku-uniwe ... 41271.html
Nie mam żadnego udziału w tej firmie, po prostu 7 zeta na sztuce przy większej ilości to już jest oszczędność-42 zł w moim przypadku.

Liczę na to że się zrewanżujecie gdy zobaczycie coś podobnego.
Pozdrawiam
Konjo

pleszek

Re: PROMOCJE!!!

Postautor: pleszek » 03 sty 2015, 18:51

Nie wiem jakie kupiles poławiacze zawnetrzne ale te z allegro moim zdaniem sa kiepski plytka stracajaca obnóża jest tylko na 6 rzedow pszczoly szybko zablokują .

konjo

Postautor: konjo » 03 sty 2015, 21:14

Kolego "Pleszek" kupiłem te z allegro, płytka ma 5 rzędów tzn pięć otworków w pionie ale jest dosyć długa, nie mierzyłem w środku ile ale 36 cm to ma na pewno to średnio wychodzi z 170 otworków, czy to mało czy dużo ciężko mi ocenić (przez ten sezon używałem poławiacza dennicowego od apikoza tam płytka jest prawie pod całą dennicą, się zobaczy jak będzie, z tego co pamiętam kolega Tomek Miodek zachwalał sprzęt tej firmy a i sprzedawcy/producenci informują że poławiacz testowany przez nich na pasiece???
Zobaczymy na pewno zwrócę na ten aspekt uwagę!

Awatar użytkownika
SłodkaNatura

Postautor: SłodkaNatura » 04 sty 2015, 10:35

używam dwa lata poławiacze od bzyki . Jak się wywali zupełnie listwę zwężającą wlotek i powiesi poławiacz ogólnie jest spoko :) od czasu do czasu widziałem kolejki na poławiaczu ale raczej nigdy go nie zapchały :) Ważne tylko aby poławiacz idealnie dolegał do ula bo pszczoły szybko znajda inna szparkę i nią będą się dostawać do środka :)

Piotr Lorek

Postautor: Piotr Lorek » 08 lut 2015, 15:45

Super pomysł.Ale mówimy o folderze z promocjami o=a nie o poławiaczach pyłku!!!

Wróć do „Wyposażenie pszczelarza”