podkarmianie

Apiholik

Re: podkarmianie

Postautor: Apiholik » 01 wrz 2017, 20:31

Choćbyś nie wiem jak kochał, sam siebie i swoje prze-ule , a przy tym krzyczał na jch temat jeszcze bardziej przeraźliwie niż tytułowy bohater w głównej scenie "Ostatni Mohikanin" to rzeczywistości nie zakrzyczysz . Nie odwrócisz również losów , tego typu archaicznych konstrukcji . Namolne , natrętne imputowanie urojonych zalet tego prze-ula , też nic nie da . I bardzo dobrze! Odejdzie w niebyt ten Twój prze-ul niczym snopowiązałki. Oby tylko nie w zapomnienie , bo to przecież kawał historii. Swoją drogą to zupełnie nie zdajesz sobie sprawy że ten ul ma dużo wspólnego ze snopowiązałką właśnie - te też były dobre przez cały rok, tylko jak przyszły żniwa to się jebały. Zupełnie jak Twój prze-ul - cały sezon wszystko ładnie , pięknie , tylko jak przychodzą pszczelarskie żniwa to się wszystko jebie . Tylko że jesteś zbyt tempy aby to dostrzec .
Ale jak dla mnie , możesz nawet przy tych prze-ulach, uprawiając swoją prze-gospodarkę chodzić na boso aby to wszystko jeszcze lepiej czuć . Tylko się tak nie narzucaj , bo to po prostu żałosne. Na temat samochodów i kobiet również lepiej abyś się nie rozpisywał , domyślam się że zasób doświadczeń zbliżony do doświadczeń z ulami .
Przepraszam Cię za te gorzkie słowa ale już nie jeden raz prosiłem abyś dał spokój . Jesteś mściwy.

tikcop1

Postautor: tikcop1 » 01 wrz 2017, 21:05

A ja bym z ciekawością pooglądał na filmach Wasze rodziny. P Janusz pokazuje to pokażcie też. Pozdrawiam

Pasieka Krosno Odrzańskie

Postautor: Pasieka Krosno Odrzańskie » 01 wrz 2017, 21:47

-strach przed uzasadnioną krytyką nie pozwalał i nie pozwoli> cokolwiek padnie na usprawiedliwienie...

Wróć do „Szybkie pytanie-szybka odpowiedź”