późne przestawienie uli

MARBERT

Re: późne przestawienie uli

Postautor: MARBERT » 11 paź 2018, 17:08

konsaty
Coś może być w tym co piszesz. Dodaj tylko 10 lat do mojego wieku i to że już miałem różne pszczoły oraz że eksperymenty z nieleczeniem też.
Ktoś chce się zachwycać czymś co nie zachwyca. To ok.
Forum jest po to aby ostrzegać ewentualnych naśladowców.

Były stare fora, które umarły. Na jednym z nich był Śp. Malon. Nigdy go nie widziałem.
Ale mądrze mi doradził. Następnie trochę pobłądziłem ale koniec, końców wróciłem do Jego rad. Pomimo że mój tata mimo wieku już dużego, dalej ma ponad 30 rodzin. Ale ta gospodarka zupełnie mi nie pasowała i gdybym miał tak z pszczołami się obchodzić to pszczół bym nie miał.

To tak szczerze dla kolegi aby zrozumiał.

Borówka

Postautor: Borówka » 11 paź 2018, 21:08

MARBERT pisze:konsaty
Coś może być w tym co piszesz. Dodaj tylko 10 lat do mojego wieku i to że już miałem różne pszczoły oraz że eksperymenty z nieleczeniem też.

Ta jasne.... Ile lat nie leczyłeś? Nazwałeś mnie pastorem kłamstwa, a najsmutniejsze jest, że sam podajesz różne wersje w tym temacie. Nie byłem u Ciebie na pasiece więc nie wiem jak to było w rzeczywistości, ale wiem co pisałeś na forach na bieżąco. Według tych źródeł pisanych nie przeleczyłeś tylko raz na jesieni roku 2016 i jak Ci zaczęły padać do szybko przeleczyłeś bodajże w listopadzie czy grudniu, choć było już za późno, więc i tak Ci padły. Zatem nie było nawet jednego pełnego sezonu nieleczenia. Natomiast z innych Twoich wersji postfactum, jak już zraziłeś się do pomysłu, to nawet można było na forum wyczytać jakobyś nie leczył kilka lat. Żenujące. Każdy kto chce sam sobie sprawdzi Twoją wiarygodność. Wszystkie Twoje różne nieprzystające do siebie wersje są na forach. Łatwo sprawdzić. Dyplomatycznie zakładam, że nie robiłeś tego celowo i wszystko już Ci się miesza w Twojej krucjacie internetowej nienawiści.

Bez odbioru. Plonk do kwadratu.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 12 paź 2018, 17:26

Po tych baranich, czy kozich? wnętrznościach zjadanych na surowo tak ci ciśnienie wśródczaskowe skacze?

Fanatyku.Manipulancie.

marektomala1979

Postautor: marektomala1979 » 12 paź 2018, 18:32

lech pisze:Jak wywozić to na 14 dni , ale czy teraz pod koniec wrzesnia jest sens?

A po co na 14-ście dni ?
marektomala1979

piotrus82r

Postautor: piotrus82r » 12 paź 2018, 19:24

Co by się pokolenie pszczół wymienilo, tyle że w jesieni to nie działa ; )

Piotr67

Postautor: Piotr67 » 12 paź 2018, 20:01

MARBERT pisze:Po tych baranich, czy kozich? wnętrznościach zjadanych na surowo tak ci ciśnienie wśródczaskowe skacze?

Fanatyku.Manipulancie.

Witam
Kolego taki cięty jesteś na kol. Borówke ? - bo co ? Bo cię omamił jakimiś tam teoriami , Start " chłop jesteś" a dałeś się wpuścić w kanał ( jak byś był początkującym pszczelarzem to by. ci współczuł ) a tak to załóż gumofilca i zrób to co potrzeba . Wiesz co mam na myśli ( to jest w nawiązaniu do posta który został usunięty , a na którego nie zderzyłem, na czas odpowiedzieć )
Pozdrawiam

Borówka

Postautor: Borówka » 13 paź 2018, 11:00

Piotr67 pisze:Witam
Kolego taki cięty jesteś na kol. Borówke ? - bo co ? Bo cię omamił jakimiś tam teoriami , Start " chłop jesteś" a dałeś się wpuścić w kanał

Nikt go w kanał nie wpuścił. Od początku było pisane i mówione wielokrotnie jakie jest ryzyko. Po za tym każdy sam podejmuje decyzję jakie metody wprowadza do swojej pasieki i ich ryzyko oraz ewentualnie popełnione błędy bierze na siebie. Sam musi skalkulować jakie jest ryzyko i sam doczytać o co chodzi. Nikt mu nie kazał wprowadzać nową metodę w 100% pasieki. Mamy do czynienia z dorosłym człowiekiem, który w sposób niekulturalny i niemerytoryczny, delikatnie mówiąc, robi z siebie ofiarę losu (czy może raczej rzekomego spisku), a nie potrafi wziąć odpowiedzialności za własne autonomiczne decyzje.

Piotr67

Postautor: Piotr67 » 13 paź 2018, 20:32

Witam
Tak to jest jak ktoś używa MÓZGU tylko do zakładania GUMO FILCÓW.
MARBERT - kiedyś będą z ciebie " ludzie " tylko bądź bardziej roztropny .
Pozdrawiam

MARBERT

Postautor: MARBERT » 13 paź 2018, 21:06

Borówka pisze:
Piotr67 pisze:Witam
Kolego taki cięty jesteś na kol. Borówke ? - bo co ? Bo cię omamił jakimiś tam teoriami , Start " chłop jesteś" a dałeś się wpuścić w kanał

Nikt go w kanał nie wpuścił. Od początku było pisane i mówione wielokrotnie jakie jest ryzyko. Po za tym każdy sam podejmuje decyzję jakie metody wprowadza do swojej pasieki i ich ryzyko oraz ewentualnie popełnione błędy bierze na siebie. Sam musi skalkulować jakie jest ryzyko i sam doczytać o co chodzi. Nikt mu nie kazał wprowadzać nową metodę w 100% pasieki. Mamy do czynienia z dorosłym człowiekiem, który w sposób niekulturalny i niemerytoryczny, delikatnie mówiąc, robi z siebie ofiarę losu (czy może raczej rzekomego spisku), a nie potrafi wziąć odpowiedzialności za własne autonomiczne decyzje.

Poczytaj waść stowarzyszenia wp statut. Jak przystąpiłem to fanatyka borówki tam nie było. Było też o małej komórce.

Jakie ryzyko ty zjadaczu gówna ponosisz?
Dla ciebie to jest pokarm. Wszystko co padnie zjadasz. Nie manipuluj gównojadzie.
Bo tylko tą manipulacją jeszcze żyjesz. Z pszczół masz tylko gówno czyli padłe rodziny, które osobiście konsumujesz.

Piotr67

Postautor: Piotr67 » 14 paź 2018, 09:17

MARBERT pisze:Poczytaj waść stowarzyszenia wp statut. Jak przystąpiłem to fanatyka borówki tam nie było. Było też o małej komórce.

Witam
Nic nie będe czytał o tym stowarzyszeniu :) , wystarczy że na tym forum czytam posty twoje i borówki , wnioski same się nasuwają :) .
Widocznie aż mnie tak do natury nie ciągnie :)
Pozdrawiam

Borówka

Postautor: Borówka » 14 paź 2018, 11:37

MARBERT pisze:Jak przystąpiłem to fanatyka borówki tam nie było. Było też o małej komórce.

Kolejne przedstawianie fałszywego świadectwa przeciw swoim bliźnim. Przystąpił w maju 2015. Borówka był wtedy w Stowarzyszeniu. O małej komórce jest cały czas w sposób niezmieniony, jak było od początku.

PawelKS3

Postautor: PawelKS3 » 14 paź 2018, 12:23

Czy wy dwaj naprawdę wstydu nie macie?

Borówka

Postautor: Borówka » 14 paź 2018, 12:26

PawelKS3 pisze:Czy wy dwaj naprawdę wstydu nie macie?

Jeżeli to pytanie także do mnie, to nie mam powodu się niczego wstydzić, co sam napisałem w tym wątku. Broniąc się przed offtopowymi nieprawdziwymi obraźliwymi personalnymi atakami poniżej pasa. Zresztą zupełnie nie w temacie wątku.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 14 paź 2018, 15:04

To już nie konsumujesz padłych pszczół? larw barciaka? Wnętrzności (resztek tych ), kopytnych?
Tak czy siak miałeś już nie odpisywać na moje wypociny. Ale twe adhd, koputerowo-internetowego pszczelarza nie pozwala ci na ciszę.
Drakula przy tobie to cieniarz.

pastaga

Postautor: pastaga » 14 paź 2018, 19:08

Marbert temat wątku jest jasny, nie dotyczy upodobań dietetycznych, statusu WP ani nadmiernej łatwowierności i chwytania jak pelikan przez dorosłego człowieka wszelakich prawd głoszonych w internecie.
To czy i co konsumuje Borówka, ma odnośnie tego tematu, znikome bądź żadne znaczenie. U nas powiedzieliby, że "ciepiesz się jak jebnyty"... jeśli taki jesteś masz prawo. Ogarnij się, nie maż się jak dziecko, chwyć za jaja, czy co tam masz i żyj. Opisz w końcu swoją gospodarkę, niech ktoś skorzysta. Przyjedź na wiosenny zlot WP i powiedz Borówce "w twarz" co o nim myślisz, wątpię by starczyło Ci na to jaj... może się mylę...

manio:)

Postautor: manio:) » 14 paź 2018, 19:16

Czy nie możecie swoich problemów załatwiać na swoim elitarnym forum ? Brakuje frekwencji i szukacie poklasku ? Nie tu. Czy jest z nami Administrator ?

pastaga

Postautor: pastaga » 14 paź 2018, 19:25

manio:) pisze:Czy nie możecie swoich problemów załatwiać na swoim elitarnym forum ? Brakuje frekwencji i szukacie poklasku ? Nie tu. Czy jest z nami Administrator ?

Maniu Borówka zadał pytanie, kto wprowadził zamęt w ten temat sam sobie odpowiedz.

Postautor: manio:) » 14 paź 2018, 20:23

Jak zwykle zadał pytanie i sam jak zawsze sobie na nie głupio odpowiedział , więc po co było pisać ? Chyba , że chodziło tylko o poniewieranie Marabuta :( , który uwierzył że głupota jest mądrością . Wart Pac pałaca.

Nobikarina

Postautor: Nobikarina » 14 paź 2018, 21:11

"ciepiesz się jak jebnyty"

U nołs w Łopolu jeszcze tak godajom:
"Chopie cego się ciepies",
albo:Chopie,Chopie tu się glina kopie,
albo:Cóz po Chopie jak nie słopie(pije).
Ostatnio zmieniony 14 paź 2018, 21:44 przez Nobikarina, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek ...
Czesław Niemen

Postautor: manio:) » 14 paź 2018, 21:24

na Mazurach można dokuczyć mówiąc : z ciebzie chop jak z marchwi guźć. :) Do niektórych richtig pasuje :) jo ?

Wróć do „Szybkie pytanie-szybka odpowiedź”