CZY ktos brał naczepe - stajak z allegro od Jeziorek3

minik102

CZY ktos brał naczepe - stajak z allegro od Jeziorek3

Postautor: minik102 » 28 lut 2015, 11:37

Sprzedający Jeziorek3 (77)

ul , stojak do przewozu uli ,wędrowna pasieka !! (5109113354) 2500zł lub 3000zł

mam z gościem problem bo zaczął kombinować-
jak nie z transportem który wyliczył na 700zł gdy to się rozwiązało i stwierdzilem ze wyśle swój transport, to ze ocynk za 3000 nie ma być pomalowany----MOJE SZCZĘŚCIE że zachowywałem wszystkie wiadomości o których ONI nie wiedzieli- TERAZ WIEDZA kombinować nie maja jak wiec chcą oddać zaliczkę --- 500zł---HE :haha: HE-----

I teraz moje pytanie, czy kogoś tez chciał tak zrobić i zrobił - bo jak tak to mam w rodzinie prawnika i wytoczę im proces sądowy lub zrobią mi tą przyczepę za te 3000zł bez procesu.
--Niestety oby nie miał racji że jeszcze kogoś przerobili ---- teraz źle trafili--
Jesteśmy na feriach w górach i zbytnio nie mam chęci wojaczki ale jak wrócę to chciałbym mieć informacje czy innych tez tak starał się przerobić.
Z poważaniem
D.L

minik102

Re: CZY ktos brał naczepe - stajak z allegro od Jeziorek3

Postautor: minik102 » 28 lut 2015, 11:39

Nie podałem kontaktu Odpisze lub o dzwonie
dl100@o2.pl lub wystarczy SMS na tel.607047784

Jerzy Boguslaw

Postautor: Jerzy Boguslaw » 24 lip 2015, 22:41

Korzystałem z usług Jeziorka w kwietniu 2014. Rozliczyliśmy się finalnie w gotówce bez jakiejkolwiek zaliczki.(Taki był mój warunek). Wykonanie lawety poprawne.Jako rzemieślnik od spawania bez zarzutu, ale wiedza pszczelarska tylko teoretyczna. Podnoszenie jest uciążliwe ale wykonalne.Mam na myśli 8 uli drewnianych,przy dwunastu .....oj będzie problem. Kompletny załadunek (jednoosobowo) to około 40 minut. Wiem, że nadal się reklamuje.Ja odbioru dokonywałem osobiście - kontakt był poprawny. Po dwóch sezonach i licznych wyjazdach uważam, ze nie posiadając własnej bazy ( zaplecze, spawarka) można zaryzykować ale tylko w opcji wykonania lawety na wymiar konkretnej dennicy, korpusu i daszka.W moim przypadku czeka mnie jeszcze przeróbka środkowego wysuwanego rzędu a to jednak spora ingerencja w konstrukcję. Jeżeli oczekujesz szczegółów jestem dostępny e-mailowo oraz telefonicznie. Po przeprowadzeniu prac poszukiwawczo wykopaliskowych zdjęcia pewnie jakieś będę w stanie odnaleźć.

Piotr67

Postautor: Piotr67 » 27 lip 2015, 08:19

Witam
Z tego co pamiętam TM. ma od niego przyczepkę i chyba jest z niej zadowolony http://www.tomekmiodek.pl/przyczepa-do- ... l#comments Pozdrawiam
Pozdrawiam

Wróć do „Gospodarka wędrowna”