Górska Ormianka od Polbarta

manio:)

Re: Górska Ormianka od Polbarta

Postautor: manio:) » 21 paź 2017, 18:45

MARBERT pisze:endriu1111111
Chyba masz jakiś problem, którego nie rozumiesz.

Pewnie nie lubi kobiet , albo się ich boi ? Ja dla mnie te pedalskie zgromadzenia warte tych bab, jak mówią wart Pac pałaca , a pałac Paca.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 21 paź 2017, 18:51

Na dziwne zachowania zawsze dobry egzorcyzm:

Egzorcyzm prosty poranny + Modlitwa odrzucenia złych duchów
https://youtu.be/H6w_x06kQOA
Ostatnio zmieniony 21 paź 2017, 19:47 przez endriu11111111, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 21 paź 2017, 18:54

manio:) pisze:Pewnie nie lubi kobiet , albo się ich boi ? Ja dla mnie te pedalskie zgromadzenia warte tych bab, jak mówią wart Pac pałaca , a pałac Paca.

Kobiet to się nie obawiam, ale gniewu żonki jak najbardziej :).

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 21 paź 2017, 19:11

endriu11111111 pisze:Marbercie, dlaczego się tak oburzasz?.

Po woli doszliśmy do sedna sprawy. Na bluźnierstwo nawet lewak reaguje obrzydzeniem. Nawet lewakowi nie przechodzi przez gardło, że Bóg może być popierdolony.

Skoro Bóg nie może być popierdolony, tzn. że z biblią coś jednak jest nie tak ?.

M.Kowalski

Postautor: M.Kowalski » 21 paź 2017, 19:13

Możecie brać połowę albo chociaż mniej niż teraz?
To wam szkodzi.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 21 paź 2017, 19:37

manio:) pisze:Te pedały modlą się jeden do drugiego

A te dwa to specjalnie odmówię za dusze Manio:

Zobacz egozorcyzmy w rocznicę katastofy smoleńskiej (TVP Info, 11.04.2014)
https://youtu.be/_j9WoFseI6A

... bo wydają się być wyjątkowo skuteczne.

Paweł12

Postautor: Paweł12 » 21 paź 2017, 21:00

endriu11111111 pisze:
endriu11111111 pisze:Marbercie, dlaczego się tak oburzasz?.

Po woli doszliśmy do sedna sprawy. Na bluźnierstwo nawet lewak reaguje obrzydzeniem. Nawet lewakowi nie przechodzi przez gardło, że Bóg może być popierdolony.

Skoro Bóg nie może być popierdolony, tzn. że z biblią coś jednak jest nie tak ?.

To w takim razie nie znasz prawdziwych lewaków.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 22 paź 2017, 11:35

Paweł12 pisze:To w takim razie nie znasz prawdziwych lewaków.

Polska jest specyficzna. U nas raczej nie przejedzie forsowanie wielkich ideologi ustrojowych, bo Polacy nie są tak konsekwentni jak np. Niemcy, i u nas nigdy nie uda się wypełnić do końca założeń jakiejkolwiek rewolucji np. socjalistycznej. Dlatego pomimo rozbiorów, dwóch wojen, 50-ciu lat komunizmu my jedziemy cały czas po "swojemu" - ja bym to nazwał - po słowiańsku.

I tak to jest z naszym "chrześcijaństwem i lewackością", że msze pogrzebowe czołowych komunistów i utrwalaczy władzy ludowej są prowadzone z udziałem biskupów i arcybiskupów:

Homilia abp Głódzia wygłoszona na Mszy św pogrzebowej śp. Józefa Oleksego
https://www.youtube.com/watch?v=FYMWJpcN5Ds

Pogrzeb gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Komorowski pożegnał "prezydenta czasów przełomu"
http://natemat.pl/104389,pogrzeb-gen-wojciecha-jaruzelskiego-komorowski-pozegnal-prezydenta-czasow-przelomu

"[...] Mszę koncelebrowali m.in. biskup polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek.[...]".

... ale są tego też dobre trony. Gdy tylko jakiemuś prominentnemu lewakowi odwali sodówka, i zacznie publicznie bluźnić:

DYSKUSJA: Palikot w Kaliszu życzył kobietom mniej Matki Boskiej, a więcej seksu. Film
http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/dyskusja-palikot-w-kaliszu-zyczyl-kobietom-mniej-matki,806364,art,t,id,tm.html

... to od razu znika w niebyt polityczny.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 22 paź 2017, 13:03

endriu111111
Nie uwzględniasz że młodzi i rozgarnięci mają w dupie politykę. Wolą królestwa i republiki poważnie traktujących ludzi.

Co nam proponują w Polsce liberałowie, miskę ryżu jak w Chinach. Wiem ile zarabia moja córka w UK po budownictwie. I ile pasierbica po farmacji w Londynie na własnej działalności.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 22 paź 2017, 13:45

MARBERT pisze:Co nam proponują w Polsce liberałowie

Liberalizm to był w Polsce może przez rok od 1988 do 1990. Później to już była tylko zwykła komuna, ale taka wybierana solidarnie w legalnych wyborach przez społeczeństwo.

W 20 rocznicę konstytucji
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3912

"[...] Ustawa ta odblokowała narodowy potencjał gospodarczy, ale jej historia, to historia jej nieustających nowelizacji. W ciągu pierwszych 10 lat była ona znowelizowana ponad 60 razy, a każda taka nowelizacja polegała na dopisywaniu kolejnych przypadków reglamentacji. W rezultacie, po 10 latach z nielicznych przypadków reglamentacji pozostawionych w ustawie w pierwotnym jej brzmieniu, rozmaite formy reglamentacji, to znaczy koncesje, licencje, zezwolenia i pozwolenia, zostały przywrócone w 202 obszarach działalności gospodarczej. [...]".

Zasadniczo Polacy to mają dokładnie to czego chcą.

Franciszek

Postautor: Franciszek » 22 paź 2017, 14:01

Nie mogłeś tak od razu?
W takim razie wszystko jasne, teraz może by tak o tej pszczole, co?
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu”
„Głupio robi ten, kto nie czytuje gazet, ale jeszcze głupiej ten, kto wierzy we wszystko, co w nich wyczyta” (August von Schlözer, niemiecki historyk i publicysta, 1735-1809)

Wpisz do wujka Google: płociczno.com

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 22 paź 2017, 14:32

Franciszek pisze:Nie mogłeś tak od razu?
W takim razie wszystko jasne, teraz może by tak o tej pszczole, co?

Już napisałem. Pan Leszek podesłał mi ta Ormiankę na wiosnę. Wsadziłem ją do ula, po takiej padniętej na wiosnę matce:

Potrzebna łagodna matka.
http://www.forum.tomekmiodek.pl/viewtopic.php?f=9&t=3327&p=39473#p3946

Matula się przyjęła i trochę się rozczerwiła, ale nie wiem dlaczego jak zaglądnąłem po miesiącu, to miała lekko przygnieciony odwłok i przestała czerwić (może ją gdzie przygniotłem). Poprosiłem Pana Leszka żeby mi podesłał jaką jeszcze inną, nieunasienniałkę (Pan Leszek to uczynił - już nie ormiankę) ale nie zdążyłem tej drugiej włożyć, bo zrobiły sobie cichą wymianę na czerwiu już z tej ormianki.

Nie kombinowałem nic już i dałem tej po cichej wymianie się im z tą nowo wylęgniętą matulą zagospodarzyć, ale cinko to szło przez cały sezon. Dokarmiałem toto chyba ze cztery razy syropem, a one bardzo słabą rodzinę zrobiły, i biedę miały zapełnić drugi korpus wlkp (co sąsiadki bucfukfasty obok - od Kasztelewicza, biedę sie miały zmieścić w trzech korpusach wlkp). Nie odbierałem wogóle miodu od nich.

Na koniec, zaliczyłem wtopę jeżeli chodzi o zatrzymanie czerwienia ze względu na super upały które miały miejsce w drugiej połowie sierpnia u mnie (byłem wtedy na urlopie). W efekcie musiałem łączyć to na koniec sezonu, ale i to sie nie udało, bo bukfasty do których próbowałem je dostawić, wyharatały te ormianki co do nogi, pomimo Cargoseptu i wcześniejszego wyciagnięcia i odczekania z łączniem.

Postautor: manio:) » 22 paź 2017, 14:46

Nie gniewaj się , ale nic z Twojej opowiastki nie wynika. Poza tym , że przygniotłeś matulę, a ratunkowa nieszczególna była - co i nie dziwne i wcale nie rzadkie, a przy tym niezależne od rasy czy linii. Co do łączenia to im później tym bardziej się nie lubią, więc ofiary nieuniknione. Wiosną przyjmą każdą do pracy. Zamiast czarów lepiej po prostu pszczoły dobrze zakarmić ( jedne i drugie) bo najedzone są z natury mniej awanturujące się ( jak klienci w krawatach) , a goście z pełnym wolem nie są podejrzewane o próbę rabunku i nie zdarza się aby zadusiły pszczołę z posagiem.
Zamów jeszcze raz i wtedy się pochwal ,że się udało . Z radością poczytamy i pochwalimy jaka cudowna, mimo że ormiańska .a nie nasza bajkowa AMM. Pisz do Polbarta :) Ja też napiszę :)

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 22 paź 2017, 14:53

manio:) pisze:Nie gniewaj się , ale nic z Twojej opowiastki nie wynika. Poza tym , że przygniotłeś matulę, a ratunkowa nieszczególna była - co i nie dziwne i wcale nie rzadkie, a przy tym niezależne od rasy czy linii. Co do łączenia to im później tym bardziej się nie lubią, więc ofiary nieuniknione. Wiosną przyjmą każdą do pracy. Zamiast czarów lepiej po prostu pszczoły dobrze zakarmić ( jedne i drugie) bo najedzone są z natury mniej awanturujące się ( jak klienci w krawatach) , a goście z pełnym wolem nie są podejrzewane o próbę rabunku i nie zdarza się aby zadusiły pszczołę z posagiem.
Zamów jeszcze raz i wtedy się pochwal ,że się udało . Z radością poczytamy i pochwalimy jaka cudowna, mimo że ormiańska .a nie nasza bajkowa AMM. Pisz do Polbarta :) Ja też napiszę :)

Jakby były dobre to by poszły. Ale nie poszły. Zdecydowanie najsłabsza rodzina, ale fakt sytuacja niemiarodajna.

Postautor: manio:) » 22 paź 2017, 15:06

Nie głosowałem nigdy na Kwasa , już raczej wcale nie głosowałem ( bo jak pamiętam konkurował z nim obrzydliwy piękny Maryjan) bo byłem zajęty pracą. Nie czekam aż mi co kto da tylko sam o to dbam w myśl starego radzieckiego powiedzenia : jak władza mówi że zabierze to zabiera , jak mówi że da to mówi. W tym kontekście to ty jesteś cymbałem ( jak mnie z wrodzoną uprzejmością i wyniesioną z domu kulturą nazwałeś za nic) i niedojdą skoro nie umiesz sobie poradzić w życiu bez pomocy władzy lub nawet wbrew władzy. Co innego chrzanić o liberalizmie, a co innego radzić sobie samodzielnie zamiast narzekać i siorbać nosem . W najtrudniejszych czasach prowadziłem własną działalność gospodarczą w wolnym zawodzie , co nie znaczy że byłem alfonsem i nigdy nie narzekałem na brak zleceń, pracy i wysokość podatków .
Nie wszystko jest w życiu czarno białe , ale powodzenie zależy od Ciebie.
wolny manio
p.s.
endriu11111111 pisze:Jakby były dobre to by poszły. Ale nie poszły. Zdecydowanie najsłabsza rodzina, ale fakt sytuacja niemiarodajna.

a może to jednak pszczelarz nie za tęgi ? Nie bierzesz tego pod uwagę ? Jak zwykle winien hodowca matek ?
Ostatnio zmieniony 22 paź 2017, 15:13 przez manio:), łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 22 paź 2017, 15:07

manio:) pisze: Poza tym , że przygniotłeś matulę,

Dziwna sprawa. Za dziesięć lat jeszcze nigdy nie przygniotłem matuli w żadnym ulu. Tu rodzina była słaba po wiośnie, zapas pustego miejsca na ramki też był, miejsca w ulu multum, mam odstępniki między ramkami. Dziwne.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 22 paź 2017, 15:12

manio:) pisze:Nie głosowałem nigdy na Kwasa , już raczej wcale nie głosowałem ( bo jak pamiętam konkurował z nim obrzydliwy piękny Maryjan) bo byłem zajęty pracą. Nie czekam aż mi co kto da tylko sam o to dbam w myśl starego radzieckiego powiedzenia : jak władza mówi że zabierze to zabiera , jak mówi że da to mówi. W tym kontekście to ty jesteś cymbałem ( jak mnie z wrodzoną uprzejmością nazwałeś za nic) i niedojdą skoro nie umiesz sobie poradzić w życiu bez pomocy władzy lub nawet wbrew władzy. Co innego chrzanić i liberalizmie, a co innego radzić sobie samodzielnie zamiast narzekać i siorbać nosem . W najtrudniejszych czasach prowadziłem własną działalność gospodarczą w wolnym zawodzie , co nie znaczy że byłem alfonsem i nigdy nie narzekałem na brak zleceń, pracy i wysokość podatków .
Nie wszystko jest w życiu czarno białe , ale powodzenie zależy od Ciebie.
wolny manio
p.s.

Manio nie lubię lewicy. Lewica lubi komunistów. Lewica lubi deficyt budżetowy i zadłużanie, lewica lubi wszystko czego ja nie lubię. Przez kurwa czerwonych teraz muszę spłacać długi po deficytach budżetowych. Oni przeżerali/przeżerają, ja muszę spałacać. Mnie to wkurwia. Post chciałęm wykasować, ale nie zdążyłem sorry - polityka tylko powoduje, że ludzie się kłócą.

P.S. Z matką wyszło jak wyszło. Pszczoły mnożą się w tempie geometrycznym. Nie ma z tym problemu, straty się odbuduje byle by czas i zdrowie było.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2017, 15:20 przez endriu11111111, łącznie zmieniany 1 raz.

Postautor: manio:) » 22 paź 2017, 15:20

Teraz masz prawicę i ciesz się ,że nie zadłuża :) i nie generuje deficytu :)))))))))))))))))) Nie ma lewicy i prawicy, są tylko mądrzy i durnie . Tych drugich jakby sporo więcej , szczególnie u władzy.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2017, 15:21 przez manio:), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 22 paź 2017, 15:21

manio:) pisze:Teraz masz prawicę i ciesz się ,że nie zadłuża :) i nie generuje deficytu :)))))))))))))))))) Nie ma lewicy i prawicy, są tylko mądrzy i durnie . Tych drugich jakby sporo więcej.

To nie jest prawica, to są bogobojni socjaliści. Pisałem, że kapitalizm to mieliśmy od 1988 do 1990 roku.

Postautor: manio:) » 22 paź 2017, 15:30

Piłsudski mówił że kto nie był za młodu socjalistą to na starość będzie skurwysynem, więc nie było by źle gdyby było jak piszesz. Nie, to karierowicze bez sumienia i rozumu. Myślą tylko w kategoriach kadencji i kolejnych wyborów , a ciemny lub to kupuje. Socjalizm też funkcjonował ku zadowoleniu 99% społeczeństwa , wiec i tej władzy należy wróżyć rekordy w ilości kadencji. Kupili sobie kogo trzeba, niczego nie planują naprawiać w gospodarce i hulaj dusza. Chyba ,że w końcu budżet padnie i nie starczy na darmowy chleb. Wtedy będzie gorąco i pomniki wpadną do Wisły, a i pewnie nie tylko pomniki.
W każdym razie proponuję wrócić do meritum i ponowić zamówienie , nie jednej ale 10 NU, unasiennić u siebie i opisać najlepszą z rodzin. Jak nie zapomnę ( najlepiej mi wychodzi zapominanie) to tak zrobię . Przypomnij mi w kwietniu żebym nie robił z gęby cholewy. Jak z 10 będzie 5 dobrych rodzin to należy odtrąbić sukces , o jednej matce się nie pisze bo tylko pusty śmiech.

Wróć do „Rasy i linie”