Miód słonecznikowy

Awatar użytkownika
endriu11111111

Re: Miód słonecznikowy

Postautor: endriu11111111 » 26 lis 2016, 14:18

polbart pisze: Żadnych efektów jego działalności tylko zawracanie dupy wszystkim i strata czasu. Było minęło, chodzi młode chłopaki o to abyście wiedzieli kto tu wchodzi i sra w forum. Tutaj to kaszpir.

Panie Leszku, nie wiem, ale wydaje mi się, że Kaszpir to jednak nie Pan Mirek Kazimierski, bo na tym swoim trochę żałosnym blogu, wpisał o tym jakoby Pański ojciec, nie żyje. Wydaje mi się, co jak co, ale Pan "Gilian" byłby aż tak mocno zdezorientowany, i nie popełniłby aż takiego błędu. Nie wiem Panie Leszku, ale to mi jakoś się kupy nie trzyma. Giliana raczej opisałbym słowami "kłótliwy" ale i konkretny, ale też i oczytany. A ten blog ze trony Kaszpira to zero jakiegokolwiek konkretnego podejścia do tematu, taki bezsensowny i nic nie wnoszący hejt.

Apiholik

Postautor: Apiholik » 26 lis 2016, 15:00

Oj endriu, endriu . Jak widać , fortel się po części powiódł , skoro Cię tym zwiódł.
Właśnie skurwiel tym po raz kolejny udowodnił do jakich podłości jest zdolny .

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 26 lis 2016, 16:41

polbart pisze:Mirek Kazimierski z Sandomierza ma swojego następcę Harnasia tak samo zajefajnego gościa, który póki co jeszcze nie donosi nigdzie ze ktoś nie ma AMM. :-)]

Panie Leszku, górale (szczególnie ci wysokopienni) raczej nie "donoszą". To jest inny typ charakteru. Góral jest taki, że jak ktoś go wkurwi, to ten nie odpuści i będzie zadrę trzymał bardzo długo, nieraz do końca życia. Ale podpierdalania się brzydzi. Dlatego na Podhalu komuna się nie przyjęła, a nie tak jak w NRD gdzie na 100% ogółu 75% było w Stasi, i sąsiad podpierdalał sąsiada.

TadeuszB

Postautor: TadeuszB » 26 lis 2016, 17:08

A pan endriu panu Leszkowi w tyłek nie wchodzi ?

piotrus82r

Postautor: piotrus82r » 26 lis 2016, 17:49

"
polbart pisze:Mirek Kazimierski z Sandomierza ma swojego następcę Harnasia tak samo zajefajnego gościa, który póki co jeszcze nie donosi nigdzie ze ktoś nie ma AMM. :-) Ja się nie rzucam, to ja byłem 4 razy na policji i 2 razy u pięknej pani prokurator dzięki temu chujowi z Sandomierza kaszpirowi w 2009 roku, ponieważ doniósł na mnie, że stosuję w pasiece bromfenvifos. Gówno by wiedział kutas złamany gdybym sam o tym nie napisał na forum Polanki. Ten chuj nic nie wniósł nigdzie pozytywnego jeno sam smród w całym pszczelarstwie. Żadnych efektów jego działalności tylko zawracanie dupy wszystkim i strata czasu. Było minęło, chodzi młode chłopaki o to abyście wiedzieli kto tu wchodzi i sra w forum. Tutaj to kaszpir.
Gdzieś tam po internecie kolejny obłąkany pod ksywką robinhud przetrącony w kręgosłup podczas katapultowania lotnik wypisuje jeszcze większe steki bzdur.
To tak tylko abyście wiedzieli, ze mamy do czynienia z dwoma głównymi idiotami pszczelarskiego netu i do tego podczepiają jakieś tam olemiodki, cegiełki, pasieki sosny, i inne pojebane będące ich znajomymi stworki.

No kurwa już nie wytrzymałem i musiałem to napisać

Pozdrawiam,
polbart"

Dziękuje bardzo za wyczerpującą informację i rozumiem w tym momencie całe zaistniałe napięcie na forum,
sam bym się wkurwiał jak by ktoś bezpodstawnie mnie po sądach ciągał.

a tak nawiasem mówiąc ciekawi mnie strasznie zaistniała w naszym kraju sytuacja gdzie leki u nas
nie dopuszczone ponieważ... to czy tamto... z powodzeniem stosuje się w Rosji czy na Ukrainie
z kąd przecież importujemy potężne ilości miodu, i jak widać nikomu on nie przeszkadza gdzie
tutaj są działania odpowiednich służb ?? chyba że leki te odpowiednio stosowane nie wywierają negatywnego
wpływu na pozyskiwany miód, a skoro nie to czemu odpowiednie służby nie chcą dopuścić tego do obrotu w Polsce ?????

pozdrawiam

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 26 lis 2016, 18:41

Apiholik pisze:Oj endriu, endriu . Jak widać , fortel się po części powiódł , skoro Cię tym zwiódł.
Właśnie skurwiel tym po raz kolejny udowodnił do jakich podłości jest zdolny .

Nie popadajmy w paranoję, i nie szukajmy za każdym krzakiem Mirosława Kazimierskiego. Z Polanki też usunięto mnie za to, że brano mnie za w/w Gilinana. A tak wogóle to nie rozumiem dlaczego, strofuje się niby na tym chorym blogu Kaszpira Pana Leszka za używanie amitrazy do leczenia pszczół. Jak amitraze w Apiwarolu i Biowarze za cholernie ciężkie pieniądze sprzedaje Biowet Puławy to jest cool i nikt sie nie czepia, ale jak sobie Pan Leszek przygotuje to samo w swoim własnym zakresie 15 razy taniej niż Biowet to już cool nie jest.

Już nie mówiąc o tym, że w/w kolega Kaszpir atakuje Pana Czesława Junga który prowadzi swoją pasiekę CAŁKOWICIE BEZ udziału chemii, robiąc zsypańce na węzę, i walczy z warrozą stosując pułapkę dennicową wespół z sproszkowanym cukrem pudrem.

Gdzie by nie popatrzeć tam dno i trzy metry mułu. Nie wiem w jaki sposób twórca tego bloga chce komukolwiek zaszkodzić, ale robi to w sposób wyjątkowo nieudolny, i zraża tylko do siebie czytających.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 26 lis 2016, 19:06

TadeuszB pisze:A pan endriu panu Leszkowi w tyłek nie wchodzi ?

Spokojnie kolego Tadeuszu. Jestem w miarę poinformowany i cały czas mam na uwadze te 480 tyś kredytu, wziętego na hipoteki parceli obok Domu Pszczelarza w Kamiannej:

SKANDAL! PZP oszukuje ludzi na Allegro!
http://forum.spp-polanka.org/topic/283-skandal-pzp-oszukuje-ludzi-na-allegro/?p=3909
http://forum.spp-polanka.org/topic/283-skandal-pzp-oszukuje-ludzi-na-allegro/?p=3917

TadeuszB

Postautor: TadeuszB » 26 lis 2016, 20:20

A to przepraszam bardzo .

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 27 lis 2016, 14:03

endriu11111111 pisze:
Spokojnie kolego Tadeuszu. Jestem w miarę poinformowany i cały czas mam na uwadze te 480 tyś kredytu, wziętego na hipoteki parceli obok Domu Pszczelarza w Kamiannej:

SKANDAL! PZP oszukuje ludzi na Allegro!
http://forum.spp-polanka.org/topic/283-skandal-pzp-oszukuje-ludzi-na-allegro/?p=3909
http://forum.spp-polanka.org/topic/283-skandal-pzp-oszukuje-ludzi-na-allegro/?p=3917

Gdyby się tak dobrze zastanowić, czy nie jest trochę dziwne, że ktoś na pół hektatara pola (w takim dosyć nieciekawym kawałku) jakiś bank dał 500 tysi kredytu ?. Tak z ciekawości, takie są ceny na podkarpaciu ?. Z perspektywy biznesowej, to nawet dobry deal, że na takie byle gówno dało się wziąść tyle kredytu. Niech sobie to teraz bank weźmie i zlicytuje za 500k PLN:

Zobacz, ile kosztuje teraz ziemia rolna w Polsce. Ceny w regionach [I kw. 2016]
http://www.strefaagro.pomorska.pl/artyk ... -i-kw-2016

"[...] Kolejne grunty, te klas IIIb i IV również były najdroższe w Wielkopolsce - 55 920 zł, a najtańsze w woj. podkarpackim - 22 024 zł.[...]"

Awatar użytkownika
Michał Nowak

Postautor: Michał Nowak » 28 lis 2016, 09:15

Ten miód słonecznikowy z tematu widocznie pszczelarzom nie służy skoro aż tyle się po nim ulewa... Delikatny nie jestem, ale od ostatnich postów to aż zęby bolą. Byle do WIOSNY przyjaciele pszczelarze. Darz ul!
Miśkowa Pasieka

Awatar użytkownika
Robi_Robson
Kontaktowanie:

Postautor: Robi_Robson » 30 lis 2016, 21:01

polbart pisze:
Robi_Robson pisze:Kup wielokwiat z atestem od PZP z Kamiannej , to będziesz miał prawie odmianowy słonecznikowy Obrazek
Ze świadectwem pochodzenia z Polski ... tej w południowo wschodniej Europie ... w okolicach Karpat .

Ciebie też widzę ta nagonka wciągnęła, Robert .......

A tak mi się coś w pierwszym odruchu skojarzyło .
polbart pisze:Wiesz co kaszpir.... pocałuj Ty mnie w dupę i

Niedopieszczony jesteś . Obrazek
A nie masz bliżej jakiej krasawicy do pieszczot ? Obrazek

ZRoko

Postautor: ZRoko » 30 lis 2016, 21:46

A ja wczoraj odwiedziłem Kaufland i co ,miód Kozacki z Polski ,Słonecznikowy z Polski , Hiszpański , Cytrusowy .I jeszcze wiele , wiele innych .
Dla przyjaciół Zdzisiek,dla pszczółek wielbiciel

Wróć do „Receptury & Miód”