Brakuje mi na tym forum.....

Awatar użytkownika
Edi®

Brakuje mi na tym forum.....

Postautor: Edi® » 15 wrz 2018, 08:09

Brakuje mi na tym forum działu typu Hyde Park, moglibyśmy tam poruszać tematy nie dotyczące pszczelarstwa.
Nazwa działu mogłaby być zatytułowana np, Wolne Rozmowy, ciekawy jestem co sądzą o moim pomyśle administratorzy i użytkownicy tego forum.
Ojciec ma zawsze rację, nawet jak ...... nie ma racji

tikcop1

Re: Brakuje mi na tym forum.....

Postautor: tikcop1 » 15 wrz 2018, 08:29

A na co? To jest forum tematyczne. Jak komuś brakuje ploteczek to zawsze są pudelek.pl i bravogirl.com plus wszechobecny ryjbook. Nie korzystam osobiście to nazwy domen mogłem poprzekręcać.

Awatar użytkownika
dudi

Postautor: dudi » 15 wrz 2018, 08:35

Pisz do Tomka.

Prawdą jest ze wiele dyskusji zbiega na tor nie mający nic wspólnego z danym tematem. Możnaby to tam przenieść, lub dyskutować tam od razu. Ja osobiście nie widzę problemu. Nie wiem tylko jak to wygląda od strony technicznej. Ja do tego nie mam uprawnień. To juz musi Tomek ogarnąć

Awatar użytkownika
Edi®

Postautor: Edi® » 15 wrz 2018, 09:23

tikcop1 pisze:A na co? To jest forum tematyczne. Jak komuś brakuje ploteczek to zawsze są pudelek.pl i bravogirl.com plus wszechobecny ryjbook. Nie korzystam osobiście to nazwy domen mogłem poprzekręcać.

A wchodź sobie na swoje ryjbooki, pudelki i temu podobne, mnie chodzi o dział w którym moglibyśmy porozmawiać o wszystkim.
Co takie rozmowy mają wspólnego z plotkowaniem ? ? ?, nie interesuje Cię taki dział, to nie musisz tam wchodzić.
Nie potępiam Cię za to że jesteś na NIE bo i takich odpowiedzi oczekiwałem. Natomiast Twoje uzasadnienie jest dla mnie bardzo dziwne.

dudi pisze:Nie wiem tylko jak to wygląda od strony technicznej. Ja do tego nie mam uprawnień. To juz musi Tomek ogarnąć

Byłem kiedyś administratorem forum, dodanie działu w PA to kwestia kilku minut no i oczywiście dobre chęci Administratora. Dzięki za poparcie.

dudi pisze:Pisz do Tomka.

Napiszę ale najpierw chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2018, 09:32 przez Edi®, łącznie zmieniany 1 raz.

tikcop1

Postautor: tikcop1 » 15 wrz 2018, 10:23

A to jaki nick na jakim forum posiadałeś?

:)

Awatar użytkownika
Edi®

Postautor: Edi® » 15 wrz 2018, 10:54

Było to forum kierowców karetek i już dawno nie istnieje.

Awatar użytkownika
endriu11111111

Postautor: endriu11111111 » 20 wrz 2018, 19:04

Edi® pisze:Brakuje mi na tym forum działu typu Hyde Park, moglibyśmy tam poruszać tematy nie dotyczące pszczelarstwa.
Nazwa działu mogłaby być zatytułowana np, Wolne Rozmowy, ciekawy jestem co sądzą o moim pomyśle administratorzy i użytkownicy tego forum.

Ja bym na to nie liczył. Nie chce być niegrzeczny ale chłopaki z tego forum mają w większości bardzo ograniczone horyzonty, i bardziej interesuje ich "kasowanie postów/cenzura" niż szersze perspektywy.

Awatar użytkownika
dudi

Postautor: dudi » 20 wrz 2018, 19:26

Z całym szacunkiem, ale chyba nie wiesz co to cenzura. Które posty są aż tak kasowane? Jak tu taka cenzura i wszyscy są tacy ograniczeni to nie wiem po co tu siedzisz. Idź na amnezję, tam nie ma cenzury będziesz sobie pisał. Nie raz i nie dwa dziesiątki postów w temacie nie dotyczącym dyskusji a Ty mówisz o cenzurze?

Nie widze problemu, poprę Twoja kandydaturę na moderatora, lub admina. Baaaa oddam ci moja fuche i działaj :)))

manio:)

Postautor: manio:) » 20 wrz 2018, 19:30

To ja się wypisuję :( Internet jest pełen najróżniejszych forów i każdy łatwo znajdzie upust swoich frustracji czy natręctw. Kolega na e już dał pokaz swoich możliwości i wystarczy.
Tu tylko o pszczołach - proszę :)

Awatar użytkownika
dudi

Postautor: dudi » 20 wrz 2018, 19:38

Manio, uważam że na wszystkie tematy rozmawiać można, a nawet trzeba. Widzisz swego czasu rozmawialiśmy nawet i o nartach na Chopoku. Nie wiem czy pamiętasz. Ale do tego są odpowiednie działy i tematu. Tomek jest jako jedyny adminem, moderatorow jest kilku, ale chyba tylko ja tu od czasu do czasu posprzątam na ile mi czas pozwoli. Nie widzę problemu, zadzwonię do Tomka oddam moja fuche i działajcie kto chętny

Postautor: manio:) » 20 wrz 2018, 20:09

Nie przeginaj Dudi. Rozwalić fajne forum można szybko , a to jest kameralne i spokojne. Nic nie oddawaj. Jakiś OT żadnego forum nie rozwali, ale dyskusje o religii czy polityce - każde . Kto lubi się popatrzy w Kurwizję . Tu jest dobrze jak jest . Wszystkich nie zadowolisz i tak ma być. To nie ochronka dla świrów tylko poważne, dostojne i dojrzałe form pszczelarskie. Hyde Park jest na Amnezji, kto ma potrzebę może tak sobie pisać co zechce póki Admin nie zauważy że obraża Królową UK czy cuś. Na tym forum nikt nikogo nie ściga za OT i nawet jak była jakaś przeginka to długo wisiało bez bólu.

Na Chopok już chyba nie pojadę, wystarczy mi Krynica . Kameralnie i taniej. Słowacy cenią się jakby Alpy mieli, więc zamiast na Chopok lepiej do Austrii czy wiosną na Włochy pocisnąć. Po co przepłacać ? W każdym razie już nie szaleję , tylko statecznie śmigam. W tym roku też około 20 stycznia zamelduję się w Krynicy na Jaworzynie ze spaniem na ul Czarny Potok . Już bym jechał :)

Awatar użytkownika
dudi

Postautor: dudi » 20 wrz 2018, 20:18

No ja sezon zimowy poza Polską. A jak wpadnę to jest co robić bo sezon trwa cały rok. Ale w tym sezonie muszę gdzieś wyskoczyć może chociaż na dzien. W Krynicy też śmigałem

Może kiedyś wpadniemy na siebie na stoku ;)

Postautor: manio:) » 20 wrz 2018, 20:23

Jak w Krynicy to szukaj manie na szczycie Jaworzyny "U Golca" , będę jadł placki z rydzami i zapijał lokalnym piweńkiem. Ja stawiam :)

Awatar użytkownika
Harnaś Beskidzki

Postautor: Harnaś Beskidzki » 20 wrz 2018, 20:44

Edi® pisze:Brakuje mi na tym forum działu typu Hyde Park, moglibyśmy tam poruszać tematy nie dotyczące pszczelarstwa.

A o czym niby innym mielibyśmy mówić na stricte pszczelarskim forum????????? No chyba o pszczołach????? Tak czy nie?
Przed wojną było takie słowo ''SZPICEL''. Wiecie co ono znaczy?
PS
Jeśli ci mało kolego wrażeń, to sobie kup kolorowe gazetki z Wyższej SZkoły Gotowania na Węglu Drzewnym.
Pozdrawiam myślących
Harnaś.....zbójnik

Awatar użytkownika
Edi®

Postautor: Edi® » 21 wrz 2018, 13:03

manio:) pisze:To ja się wypisuję :( Internet jest pełen najróżniejszych forów i każdy łatwo znajdzie upust swoich frustracji czy natręctw.

Następnym razem pomyśl zanim bzdurę napiszesz, gdzie przeczytałeś że chodzi mi o dział dla frustratów i natrętów?

dudi pisze:Manio, uważam że na wszystkie tematy rozmawiać można, a nawet trzeba.

No proszę, nie ma to jak mieć do czynienia z mądrymi ludźmi, czytającymi posty ze zrozumieniem.

manio:) pisze:To nie ochronka dla świrów

To co tu robisz?

manio:) pisze:Kto lubi się popatrzy w Kurwizję .

Wolę Kurwizję niż POpapraną wizję.

Harnaś Beskidzki pisze:A o czym niby innym mielibyśmy mówić na stricte pszczelarskim forum????????? No chyba o pszczołach????? Tak czy nie?
Przed wojną było takie słowo ''SZPICEL''. Wiecie co ono znaczy?
PS
Jeśli ci mało kolego wrażeń, to sobie kup kolorowe gazetki z Wyższej SZkoły Gotowania na Węglu Drzewnym.
Pozdrawiam myślących
Harnaś.....zbójnik

Jak będziesz chciał się leczyć, to mogę pomóc, mam znajomego lekarza który leczy skutecznie nawet takie ciężkie przypadki.

Zadając pytanie tytułowe, liczyłem na merytoryczną dyskusję,
Zamiast konkretnych wypowiedzi, większość z Was atakuje mnie nie przebierając w środkach. W ripostach pozostaje mi zniżyć się do Waszego poziomu dyskusji, bo jak wiadomo agresja budzi agresję.

Awatar użytkownika
Michał Nowak

Postautor: Michał Nowak » 21 wrz 2018, 14:00

Edi@, jesteś na forum nowy. Nie widziałem byś się przywitał, napisał coś o sobie, wyraził jakąkolwiek chęć wniesienia pozytywów na forum. Pamiętaj, że ono było przed Twoim pierwszym zalogowaniem i jakoś zakładam, że będzie również po Twoim ostatnim logowaniu.
Odnosisz się do stałych bywalców z totalnym brakiem szacunku, by nie powiedzieć z pogardą a forum na dzień dobry chcesz ustawiać pod siebie.
Trochę ogłady a będziemy mogli podyskutować, bo na pyskówki raczej nikt tutaj ochoty nie ma.
Miśkowa Pasieka

Awatar użytkownika
Edi®

Postautor: Edi® » 21 wrz 2018, 17:16

Michał Nowak pisze:Edi@, jesteś na forum nowy. Nie widziałem byś się przywitał, napisał coś o sobie, wyraził jakąkolwiek chęć wniesienia pozytywów na forum. Pamiętaj, że ono było przed Twoim pierwszym zalogowaniem i jakoś zakładam, że będzie również po Twoim ostatnim logowaniu.
Odnosisz się do stałych bywalców z totalnym brakiem szacunku, by nie powiedzieć z pogardą a forum na dzień dobry chcesz ustawiać pod siebie.
Trochę ogłady a będziemy mogli podyskutować, bo na pyskówki raczej nikt tutaj ochoty nie ma.

Michale, coś Ci się pomyliło cytując mój nick, Edi@ nie jest moim nickiem, ogłady i obiektywizmu życzę również Tobie. Według Ciebie, tzw. stały bywalec ma prawo odnosić się do mnie z brakiem szacunku? ? ? ale ja już nie?. Teksty poniżej pasa kierowane pod moim adresem, jakoś uleciały Twojej uwadze. Swoim postem sam dolewasz oliwy do ognia, dlaczego bardziej skupiłeś swoją uwagę na pyskówkach zamiast odnieść się konkretnie do tematu mojego postu?. Skupiając uwagę na umoralnianiu mnie, tracisz tylko czas. Zapewniam Cię że nie obrażę nikogo, jeśli ktoś nie obrazi wcześniej mnie. Przeczytaj dokładnie od początku ten temat a może wyciągniesz inne wnioski. Dla mnie jest to niezrozumiałe, dlaczego na mój temat: „Brakuje mi na tym forum.....” tylko jeden „dudi”, odnosi się konkretnie do tematu a cała reszta pluje jadem. Żeby wszyscy pozostali dorównali poziomem do użytkownika o nicku „dudi”, nie byłoby problemu i niepotrzebnych nerwów.
Żałuję że założyłem ten temat, widzę że już nic mądrego nikt nie napiszę, większość jest bardziej zainteresowana pyskówkami niż merytoryką tematu. Proszę moderatora forum o zamknięcie tematu.

Wróć do „Szybkie pytanie-szybka odpowiedź”