ULE POLIURETANOWE

Awatar użytkownika
RONI

Re: ULE POLIURETANOWE

Postautor: RONI » 05 sty 2015, 19:24

dudi pisze:Na prośbę kol warrozza wstawiam zdjęcia które mi przesłał do obróbki i wstawienia
warrozza pisze:Witam kolega Nevada zacytował moją wypowiedź z A.... , a ja nie mam żadnego interesu w tym żeby robić Apikozowi antyreklamę, po prostu napisałem jak jest, jeśli chodzi o zdjęcia to mam zrobione ale nie wiem jak wstawić więcej niż jedno.Gdyby ktoś z kolegów którzy potrafią podał mi na priva swój e-mail to chętnie wyśle żeby wstawić na forum.pozdrawiam

Witam : Ile kolega zamawiał tych uli. Czy to tak wyglądają wszystkie ? Bo z zdjęć wygląda że to jeden ul '' te same skazy '' nie wiem gdzie kolega mieszka , ale ja mam do producenta 400km. POZDRAWIAM . A moje są takie .
Załączniki
PSZCZOŁY 131.jpg15.jpg
PSZCZOŁY 131.jpg15.jpg (139.27 KiB) Przejrzano 4750 razy
PSZCZOŁY 133.jpg26.jpg
PSZCZOŁY 133.jpg26.jpg (42.08 KiB) Przejrzano 4750 razy

warrozza

Postautor: warrozza » 05 sty 2015, 21:38

W tamtym roku 7 i w tym też 7 sztuk.Jestem z opolskiego i nie wiem ile km mam do producenta, zresztą nie wiem jakie to ma znaczenie? Te ule z tamtego roku wygladają tak jak te Twoje, no poza tym że wręgi mają pozalewane.A na tych zdjęciach są 2 ule które pierwsze rozpakowałem a pozostałe nie są lepsze.Kolega Nevada ma 10 i wyglądają podobnie, no i jeszcze namówiłem kolegę który zamówił 5 lub 6 i też to samo.wszyscy zamawialiśmy na refundację i to był ten sam transport.Tyle w temacie bo widze że kolega Roni chce mi coś udowodnić.pozdrawiam

Awatar użytkownika
RONI

Postautor: RONI » 05 sty 2015, 22:31

warrozza pisze:W tamtym roku 7 i w tym też 7 sztuk.Jestem z opolskiego i nie wiem ile km mam do producenta, zresztą nie wiem jakie to ma znaczenie? Te ule z tamtego roku wygladają tak jak te Twoje, no poza tym że wręgi mają pozalewane.A na tych zdjęciach są 2 ule które pierwsze rozpakowałem a pozostałe nie są lepsze.Kolega Nevada ma 10 i wyglądają podobnie, no i jeszcze namówiłem kolegę który zamówił 5 lub 6 i też to samo.wszyscy zamawialiśmy na refundację i to był ten sam transport.Tyle w temacie bo widze że kolega Roni chce mi coś udowodnić.pozdrawiam

OK OK myślałem że po sąsiedzku się gryziecie , ale OK . U mnie przywieziono ule 35 szt. dla 3 pszczelarzy i to co widziałem to wszystkie były OK .Były to ule DADANTA . Może jakaś partia była felerna , mam nadzieje ze produkcje poprawiono . W tym roku też zamówiłem nie mogę się doczekać dostawy .Pozdrawiam

warrozza

Postautor: warrozza » 05 sty 2015, 22:51

Ok Roni może źle zrozumiałem Twoje intencje :) , zawsze chciałem ule od jednego producenta i mam nadzieję że Apikoz powróci to tej jakości co była, żebym znowu mógł się cieszyć tymi ulami.

Awatar użytkownika
SłodkaNatura

Postautor: SłodkaNatura » 06 sty 2015, 14:10

Zapraszam wszystkich do posta na moim blogu gdzie starałem sie opisać ule ApiKoz na przykładzie najnowszego ich modelu (kupione w grudniu) .

http://pasiekaslodkanatura.blogspot.com/

Awatar użytkownika
RONI

Postautor: RONI » 06 sty 2015, 14:28

SłodkaNatura pisze:Zapraszam wszystkich do posta na moim blogu gdzie starałem sie opisać ule ApiKoz na przykładzie najnowszego ich modelu (kupione w grudniu) .

http://pasiekaslodkanatura.blogspot.com/

DZIĘKI , zamawiam dalszą partie . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
RONI

Postautor: RONI » 13 sty 2015, 08:21

Witam :sąsiad znalazł takiego producenta : http://www.zcm.pl/index.php/oferta/15?o ... c&cm=0#tlb który go zainteresował , czy ktoś z kolegów posiada te ule. Chodzi o wykonanie i funkcjonalność .

A ja posiadam takie , z których jestem zadowolony , i nie mogę go przekonać do tych :http://apikoz.pl/apikoz/pl/

Awatar użytkownika
RONI

Postautor: RONI » 13 sty 2015, 08:22

RONI pisze:Witam :sąsiad znalazł takiego producenta : http://www.zcm.pl/index.php/oferta/15?o ... c&cm=0#tlb który go zainteresował , czy ktoś z kolegów posiada te ule. Chodzi o wykonanie i funkcjonalność .

A ja posiadam takie , z których jestem zadowolony , i nie mogę go przekonać do tych :http://apikoz.pl/apikoz/pl/

http://apikoz.pl/apikoz/pl/

ZDZISŁAW

Postautor: ZDZISŁAW » 13 sty 2015, 10:42

RONIz tego co pokazałes :
-- system wylotka wygląda na bardziej funkcjonalny /nowoczesny bo to wpychanie drewienka .....
--te szuflady to powielanie błędu Łysonia ,szuflada jest dobra do dennicowego poławwiacza pyłku a nie do gromadzenia zimowego osypu +wilgoć/woda i jest miejsce na namnażanie pleśni
-- jakosc korpusów /niedolania ..... ja bym takiego produktu w normalnej cenie nie przyjął
i nie idzie tutaj o to że to nie szkodzi na tym też da sie pracowac , idzie o zasade
[co innego jak kupujemy produkt pozagatunkowy ]

Druga sprawa ,sam mam 20 uli Apikoza z ubiegłego roku ,w tym zamówiłem kolejne 20 [w róznych konfiguracjach] ale jak przyjdzie cos takiego ?
Tak na marginesie to w przypadku refundacji i kontroli z ARR kontrolujący może zakwestionowac jakośc "przyjętego"sprzętu [jak będzie sie znał i miał takie chęci] .

kowboj1969

Postautor: kowboj1969 » 30 sty 2015, 20:08

Koledzy, w cenniku elementów uli firmy apikoz jest pierścień dystansowy-do czego on służy? pozdrawiam

TadeuszB

Postautor: TadeuszB » 30 sty 2015, 20:30

Jeżeli się nie mylę to może służyć do zrobienia przegonki ,chociaż nazwa może byc myląca.

Filluś

Postautor: Filluś » 14 mar 2018, 20:02

Czy ktos zamawial w tym roku ule od apikoza i jak z jakością i ktora dennice wybrac tą plastikową czy z 4 -ma pajączkami ?

pleszek

Postautor: pleszek » 14 mar 2018, 20:33

W zeszlym roku bralem jeszcze dennice z 4 pajakami i mozliwoscia zamontowania polawiacza pylku dennica i polawiacz mozna powiedziec ze w miare ale korpusy nedza dalej . W tym roku zamowilem od Dumy zobacze ponoc duzo leprze .
Plastykowa dennica strasznie wiotka jest od Apikoza .
Mozesz przzeciez korpusy daszek, powalka kupic gdzie chcesz a dennice jak by Tobie zalezalo na plastykowej to od lysonia ma do WLKP i Dadant .

Filluś

Postautor: Filluś » 18 lip 2018, 17:30

Koledzy potrzebuję zakupić Podkarmiaczki korpusowe wlk,ostr. używam tych od Apikozu ale oni nie wyrabiają się z produkcją od Łysonia są za drogie może znacie innych producentów

Filluś

Postautor: Filluś » 26 lip 2018, 22:01

ostatnio dorwałem nowy katalog od Łysonia i wprowadzili ule poliuretanowe ale na stronie ich nie ma może ktoś z was je widział?

MARBERT

Postautor: MARBERT » 08 sie 2018, 19:43

Czy te ule mają certyfikat do kontaktu z żywnością.
Bo miód jest do jedzenia, przypominam.

Wróć do „Ule”